STREET CYPHER 25.10. JARO COSSIGA,ANIČKA A MC METODĚJ!

Jako každé úterý nezapomeň ladit pořad Street Cypher jedině na Rádiu Spin 96,2 kde ti Jaro Cossiga, Anička a MC Metoděj budou celé dvě hodiny servírovat to nejlepší z českého a newyorského anda hip hopu. Začínáme v osm večer!

Co tě čeká a nemine? Proběhnou pravidelné rubriky jako "Anda Messenger", nejnovější anda hit, kterým tentokrát bude pecka nahrána při příležitosti prvního výročí Freestyle Modnays a na které uslyšíte americký, český, francouzský i slovenský rýmy. Kromě toho Anička přinese nejnovější informace z hiphopové kultury ve vzdělávacím okénku "Re-Education" a od půl desáté můžete psát na Facebook či volat do studia (272 739 962) a vymýšlet témata pro Metodějův "Telefreestyle".
V minulém díle jsme ve studiu měli dva hosty z New Yorku. Navštívili nás raper PremRock a producent Willie Green, kteří posléze vyrazili na krátké turné po ČR. Jejich tvorbu i nové album, které jsme si pouštěli exkluzivně, můžeš zčekovat zde: http://planetpremrock.com/. Dali jsme s kulkami krátký pokec o hiphopové kultuře a o jejich Evropském turné a v poslední půlhodince PremRock a MC Metoděj dávali "Telefreestyle" do beatů Willieho na témata posluchačů.
Jestli nechceš přijít o nejnovější info z hiphopového podsvětí, tak nezapomeň ladit Street Cypher každé úterý od osmi hodin na Rádiu Spin 96,2. Pořad ti přináší DaSka Records.

http://www.daskarecords.cz/

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.