Subkultury se střetnou na Radlické- Urban Culture Games

11.6 proběhne v “Radlické kulturní sportovně” neobvyklé setkání různých městkých subkultur, které se utkají v několika soutěžních kategoriích v rámci akce Urban Culture Games(UCG).

Finále
„Nejzajímavější městská akce roku" říká Silvia Ravasová z Projektu AWA.
UCG vyvrcholí velkým finále 11. června. Hudba, tanec, netradiční sporty a záliby pod jednou střechou.

Vše si můžete vyzkoušet nebo se nechat ohromit od těch nejlepších v oboru. Nouze nebude o mistry republiky, Evropy i světa.

Mezi hlavní disciplíny dne patří Tanec od Experimentalu po Breakdance, BMX Flatland, Skateboard a Streetball. Těšit se můžete i na Freestyle Yoyo, Graffiti, Footbag, Urban Gallery, přednášky a mnoho dalšího.

Program bude probíhat po celý den a od 20:00 nás čekají exhibice, finálové bitvy některých disciplín, vyhlášení, koncert a řada nabitejch DJ's.

Hrát nám bude Cupcake Collective, rapovat PJ a zpívat Dannie.

Warm Up

Již od prosince každý měsíc probíhali tzv. Warm Up akce, ve kterých se pomocí přednášek, soutěží a exhibic postupně představily známé i méně známé komunity mladých lidí.

Osobnosti
Tanec- Wahe, Lady Mel, Alfonzo, Projekt AWA. BMX Flatland- Martin Dražil. Yoyo- Yoyoboys. Art- Josef Rataj, ArtWise.

Smyslem celé akce je shromáždit lidi, které spojuje mnoho věcí a přesto se běžně nepotkají. Dát možnost divákovi ochutnat a poznat do hloubky něco, co se možná bez jeho vědomí děje za nejbližším rohem.

POŘADATELÉ:

Projekt AWA (Art With Attitude)

Radlická-Kulturní Sportovna

HLAVNÍ PARŤÁK:

BU2R

Co je BU2R?

BU2R je platforma značky Budweiser Budvar, která od roku 2007 podporuje původní městské kulturní projekty. Soustředí se na městskou kulturu s důrazem na původní a originální tvorbu napříč různými generacemi tvůrců a umělců. Mezi projekty, které díky podpoře BU2R vznikly,jsou například knižní publikace a dokumentární cyklus Kmeny, kniha o českém skateboardingu Prkýnka na maso jsme uřízli, kniha o vizuální kultuře klubové scény Zde jsou psi či filmové projekce Cinema Royal. Více informací o BU2R a podporovaných projektech najdete na webu www.bu2r.cz nebo na Facebooku http://www.facebook.com/BudweiserUrbanProjects


Místo konání
Radlická Kulturní Sportovna
Za Ženskými domovy 125/5
Praha 5

Datum

11.6.2016 - Urban Culture Games 2016 - FINAL

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.