Sv. MICHAEL - DRUHÝ VÍKEND

V Praze se objevují kluby světových parametrů, ale často jim chybí nápad, originalita nebo obojí. Všechno dohromady má nové multikulturní centrum Sv. Michael na Starém městě. Od května se tam můžete setkávat nejen se zajímavými koncerty, ale dojde i na taneční představení nebo návrat oblíbené noci Na stojáka. To vše v cool prostoru bývalého kostela!

Pokud vás napadá, že kostel nemůže být nikdy cool, pak přijďte do Sv. Michaela! Multifunkční prostor nabízí širokou škálu možností. Koncerty, divadlo, módní přehlídky, firemní večírky, workshopy, originální prezentace, futuristické party... Kreativitě se meze nekladou a team Sv. Michaela ji má na rozdávání. Sami se můžete přesvědčit od středy do soboty.

V tento týden si budete moci sami udělat představu o tom, jak také může vypadat kulturní centrum v 21. století. Pod klenbou Sv. Michaela se odehraje víkendová party – v pátek koncert kapely NICELAND a navazuje večer  HOUSE OF GOD – DJ Sly maximal Antro, kterého doplní DJ SLICK.

V sobotu pak program WE GOT THE POWER s DJ Maztah a  DJ Abdul 52, o zpestření se postará naše česká “Macy Grey“ Adriana Craft.

Do budoucna se můžete těšit na čtvrteční "afterwork party" Smích sv. Michaela s účinkujícími ze známé show Na stojáka, úterní večírky s moderní klasikou a samozřejmě páteční a sobotní party splňující současné evropské standardy.

Víkendová party se koná 14. A 15. května na Starém městě v prostoru Sv. Michaela. Pokud rádi objevujete nová místa nebo jste jen znudění z těch starých a zavedených, pak zkuste Michaela a nechte se okouzlit originální atmosférou.

www.svmichael.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.