#TENISKOLOGY 2

2. ročník největšího sneakers festivalu ve střední Evropě je tu!

Po úspěchu jedničky je tu TENISKOLOGY 2! Letos se můžete těšit na ještě větší podívanou. Větší veletrh si žádá více dní a větší prostory. TENISKOLOGY se proto rozroste do 2 dnů (pátek 21.10. a sobota 22.10.) a svůj denní program doplní o 2 exkluzivní party do ranních hodin.

Oživíme pro vás dosud uzavřený tovární prostor bývalé STROJÍRNY (areál Pragovka na Kolbenově), jejíchž 3 000 metrů čtverečných opět zaplní showroomy světových značek, sneaker market, kreativní laboratoř, skate rampy, bary a samozřejmě podia s show.

www.teniskology.cz

Těšte se na nabitý program, který bude v pátek i sobotu odlišný. Čeká na vás vystoupení předních performerů jako je Rytmus, Majk Spirit, Champion Sound, Indy & Wich & LA4, NobodyListen ve spojení s Dalybem, Vladimir 518, Logic, Peter Pan Complex a mnoho dalších.

Originální program si připraví také showroomy největších sneaker brandů - ty však svá představení fanouškům do poslední chvíle utají. Hlavním partnerem eventu je opět ŠKODA AUTO, která svým zapojením podporuje českou street kulturu a především novou generaci, která z ní vyrůstá. Originální zapojení české automobilky ukáže klasickou značku v novém světle.

 

Kromě GURUS - influencerů, kteří sneaker a street kulturu podporují, spojila Teniskology 2 svou tvář se 3 MASTERS, kteří jí pomáhají dotvořit spirit celé akce. Uznávaného sneakerheada Petera Kovkou Kováče doplní RytmusNobodyListen. Se všemi osobnostmi se můžete osobně potkat během celého eventu a už teď je checknout na www.teniskology.cz

 

Milovníci tenisek ocení především větší prostor prodejního marketu a rozšířenou nabídku obchodů. Na své si tak přijdou fanoušci street módy, elektroniky nebo třeba longboardů. Aktivně se budou moci návštěvníci zapojit do workshopů v kreativní laboratoři, kde Teniskology podporuje nezávislé umělce.

 

A samozřejme LIVE STREAM rádia Spin z místa po oba dva dny!

 

KDY: 21.-22. října 2016

KDE: STROJÍRNA, Areál Pragovka, Kolbenova 34, Praha 9

VSTUPNÉ: od 190 Kč

předprodej na webu www.teniskology.cz a na místě

 

Novinek bude spousta, sledujte proto aktivně TENISKOLOGY na:

 

Web www.teniskology.com

Facebook https://www.facebook.com/teniskology/?fref=ts

 

Instagram https://www.instagram.com/teniskology/

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.