#TENISKOLOGY3

NEJVĚTŠÍ FESTIVAL TENISEK VE STŘEDNÍ EVROPĚ

Milujete tenisky, módu, sport, skvělou hudbu a neunikne vám návštěva žádné cool akce? V tom případě byste si neměli nechat ujít událost roku - 3. ročník jedinečného festivalu tenisek TENISKOLOGY. Již 20. - 21. října se otevřou tři patra v obchodním domě Kotva v srdci Prahy, která budou až po strop zaplněna nejen teniskami! Přijďte omrknout nejnovější trendy, limitované edice sneakrsek, hudební a sportovní vystoupení, streetart a hlavně zažít skvělou show v podobě 3. ročníku TENISKOLOGY!

Pojďte se bavit s námi!

TENISKOLOGY - jedinečná událost roku, unikátní festival tenisek v celé střední Evropě! Vítaní jsou sběratelé tenisek & vyznavači streetové kultury, milovníci lifestylu a módy, sportovní nadšenci, digitální objevitelé, ale i ti, kteří už myslí na Vánoce. Každý se tam najde, a to také díky rozdělení eventu do 5 zón: Urban lifestyle, Sport, Digital, Zábava a Chill-out.

Na co se můžete těšit? Čekají vás desítky prodejních míst nejen s teniskami, exkluzivní koncerty, DJ sety, taneční show, prezentace sneaker kultury od historie po dalekou budoucnost, konference a diskuzní panely s kreativními mozky. Svou kreativitu můžete ukázat na interaktivních a zábavných workshopech ze světa tenisek, jistě vás uchvátí i cool inovace z digitálního světa, ale i ty nejlepší bary a gurmánské zážitky a na závěr nebude chybět ani jedinečná after party!

Tak jako každý rok má TENISKOLOGY své guru, kteří budou slavnostně přísahat, že v jiných botách, než v teniskách nevyjdou na ulici. Street kulturu, hudební scénu a sport letos budou reprezentovat Klára Vytisková, Dalyb, Lukáš Vácha a Tomáš Berdych!

Program TENISKOLOGY bude opět originální - během dvou dní se na pódiu vystřídají například Emma Smetana Unplugged, DJ Wich, Viktor Sheen, VR/Nobody, Mladej Moris, Annet Charitonová, Calin a také naši guru Dalyb a Klára Vytisková & The Pop. Novinkou budou talks se zajímavými lidmi. Poznejte lokální sneaker obchody, fashion brandy, sběratele tenisek a resellery, tvůrce TENISKOLOGY, celebrity a další!

Kdy, kde a za kolik?

TENISKOLOGY se koná ve 4. patře, které je nyní přístupné veřejnosti, ale také v 5. a 6. patře obchodního domu Kotva, která doposud nebyla veřejnosti přístupna. Až těsně před festivalem se Kotvou prožene demoliční komando a srovná dvě kancelářská retropatra se zemí. Vznikne tak naprosto unikátní open space o ploše přesahující 4 000 m2.

Jednodenní vstupné bude v předprodeji i na místě za 190 Kč (kupujte na www.teniskology.cz či rovnou www.goout.net). After party v zavřeném obchodním centru pak proběhne v sobotu 21.10.2017 a potrvá až do nedělního rána. Jak se do chrámu tenisek dostanete? Metrem do stanice Náměstí Republiky nebo tramvají č. 2, 8, 15, 26, 36 na zastávku Náměstí Republiky.


O TENISKOLOGY

Za vznikem TENISKOLOGY stojí Fabrice Biundo a Yemi A.D., milovníci sneakers. Ze zahraničí znali prodejní markety jako je Sneakerness nebo Sneakercon a v Česku jim něco podobného chybělo. Na druhou stranu se chtěli i bavit a udělat zkrátka něco víc. Tak k prodeji bot vymysleli i nadstavbu v podobě velkých showroomu značek, show, aktivit a party. Jejich cílem je přivést ke kultuře tenisek i jiné lidi než jen sneakerheads, a vysvětlit jim, co za tím bláznovstvím do bot vlastně je.

Festival TENISKOLOGY získal hned dvě ceny na Czech Event Awards 2016, a to za nejlepší veletrh / výstavu a nejkreativnější koncept eventu. Díky tomu tak TENISKOLOGY potvrdilo svou pověst nejvíce cool sneaker akce. Loňský ročník navštívilo téměř 7000 návštěvníků, z nichž třetina byla mimopražských! Letos jich ikonický OD Kotva očekává ještě víc.

Více informací na www.teniskology.cz

FB:

https://www.facebook.com/teniskology/?fref=ts

IS: https://www.instagram.com/teniskology/

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.