The Underachievers přivezou do Prahy psychedelický hip hop

Rapová smršť z New Yorku The Underachievers vystoupí v Praze. V klubu MONO FONO představí 11. února 2018 poslední desku Renaissance. Večer otevře belgický raper Woodie Smalls. Vstupenky jsou v prodeji na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro za 495 Kč.

Rapová smršť z New Yorku The Underachievers vystoupí v Praze. V klubu MONO FONO představí 11. února 2018 poslední desku Renaissance. Večer otevře belgický raper Woodie Smalls. Vstupenky jsou v prodeji na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro za 495 Kč.


The Underachievers jsou rapeři Issa Gold a AKTHESAVIOR. Reprezentanti hnutí Beast Coast a rodáci z brooklynské čtvrti Flatbush se dali dohromady v roce 2012 a rychle se stali klíčovými postavami newyorské undergroundové hip hopové scény. Hned zpočátku si dvojice všiml Flying Lotus a nabídl jim nahrávací smlouvu s labelem Brainfeeder, který vlastní. Na kontě dosud mají tři kritikou uznávané mixtapy, oblíbené EPéčko s Flatbush Zombies pod hlavičkou Clockwork Indigo a tři alba. To nejnovější s názvem Reneissance vyšlo letos v květnu.

Více na : www.fource.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.