TVŮJ DESIGN NA TAŠCE TAGGER!

Možná sis všiml tašek a batohů TAGGER, které jsou inspirované graffiti a hip hop kulturou. Filozofie týhle firmy je jasná - buď svůj, kombinuj, hraj si, počmárej si tašku tak, jak chceš Ty! Teď můžeš mít s rádiem Spin dokonce oficiální tašku TAGGER

Na jakýkoliv flap CREW co najdeš na www.tagger.cz, lze dodělat Tvůj design! Pošli návrh v tiskovém formátu PDF (v křivkách logo, nebo jakýkoliv design, v jednobarevném provedení) na STUDIO@RADIOSPIN.CZ. Design lze vytvořit na čisté flapy i na flapy s již předtištěným originálním designem!

Nejlepších deset návrhů uveřejníme na stránkách a nejlepší tři dostanou vlastní tašky se svým designem!

Společnost TAGGER vznikla v Holandsku,  díky vynaloženému úsilí Petera van Veldhovena, mediálního umělce a návrháře celé řady tašek TAGGER. Jeho největší inspirací jsou převážně graffiti, hip-hop a ostatní trendy moderního umění. Bez pochyby jde o umění, které je zároveň posláním. Každý člověk je originál a vytváří si svou image dle svých představ a pocitů.

V roce 2003 vylepšil svůj nápad „graffiti tašek", jedná se o základní část, vyměnitelný flap /předek tašky/. První „flap" byl vytvořen na obrovskou zeď určenou pro graffiti. Nejprve byly všechny „flapy" prázdné  bez potisku, set zahrnoval  prázdný flap a sadu fix, který umožňuje vytvořit vlastní, originální, netradiční umění graffiti. Tato sbírka prvně vytvořených graffiti  „flapů" byla přidána do kolekce TAGGER.

TAGGER slavil úspěch nejen v holandských medií, ale po celém světě. Tašky TAGGER mají energetický potenciál, vyjadřují tvou image. Originální taška, která vyjádří tvé pocity. Tento aspekt dělá z TAGGRU víc než další tašku - je to tvoje taška!

www.tagger.cz

tagger

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.