UČIT SE AKTIVNÍMU A ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU MŮŽETE I BĚHEM DOVOLENÉ NA BALI

Novinku Be Active Bali nabízí SURF-TRIP.CZ těsně před Vánoci! Dvanáctidenní pobyt (1. – 15. 12. 2019) je určen zájemcům každého věku s motivací získat kondičku, cítit se lépe a zbavit se únavy způsobené předvánočním stresem. Program je sestaven tak, aby vyhovoval začátečníkům i pokročilým sportovcům. Účastníci budou ubytování v SURF-TRIP/Riviera House v oblasti Canggu, která je pro milovníky sportu, dobrého jídla a zdravého životního stylu rájem na zemi.

Hlavním lektorem prosincových dní bude slovenská trenérka Gabriela Mackaničová. Ta se přes extrémní sporty dostala až na cestu crossfitu, cvičení a zdravé stravy. Postupně začala své zkušenosti předávat dál a nyní se věnuje například tréninku profesionálních sportovců nebo vytváření fitness programů na míru. Během krátké doby se na Bali, které si zamilovala hned při první návštěvě, zařadila mezi úspěšné a vyhledávané trenéry. Gabriela stojí také za instagramovým hnutím #beactivebali.

Cílem pobytu Be Active Bali je propojit cvičení s nezapomenutelnou atmosférou kouzelného indonéského ostrova. Lekce budou probíhat jak ve špičkově vybaveném fitness centru, tak také na pláži, a to vždy se zaměřením na sílu, motivaci i vytrvalost.  V ceně je mimo jiné zahrnut i kondiční test na začátku a konci pobytu, každodenní cvičení pod dohledem trenérky, úvodní workshop o aktivním životním stylu, intervalové a silové tréninky, AMO Spa a crossfit workshop, dále pak přednášky, výlety, jedna lekce surfování, doprava a několik společných jídel. Všechny lekce budou probíhat ve slovenštině.

Na první pobyt Be Active Bali se můžete přihlásit už nyní, kapacita pobytu je maximálně dvacet účastníků. „Pobyt doporučuji všem, kdo chtějí žít zdravě a aktivně," říká Gábina, která chce účastníkům nejen předat své zkušenosti, ale také ukázat jedno z nejúžasnějších míst na Zemi. „Budu ráda, když společně s našim týmem najdou klienti správnou rovnováhu mezi sportovními aktivitami, jedinečnými výlety a lifestylovými zážitky a k tomu potkají plno skvělých lidí z celého světa, kteří je naplní novou životní silou a energií."

Více informací a přihlášky najdete na: http://www.surf-trip.cz/destinace/be-active-bali/

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.