UŽ ZNÁTE SPIN CALLS?

Další výzva mezi Anežkou a Refem je tu. První kolo je hotové, bude se Refew mstít?

Zaznamenali jste tenhle víkendu novinku našeho ranního týmu? Jejich naschvály neberou konce a přišla další challenge se kterou si budou muset poradit.

Všechno to odstartovalo tuhle středu, kdy ti dva představili novej formát těch jejich šíleností. Pojmenovali to SPIN CALLS a ten princip je jednoduchej, vzájemně si vymýšlí čísla a scénáře kam ten druhý musí zavolat a co má říkat.

Zkušebním králíkem byl Refew, který byl s plněním výzvy na řadě. Jeho nová identita je "Pepík Pražskej" a musím uznat, že je mu docela blízká. Ve středu mu Anežka oznámila scénář. Bude volat na odchytovou službu pražského útulku, má totiž problém, který ho trápí a potřeboval by ho vyřešit. Náš Pepík má vlka a ten ho děsně kouše.

Jak tohle dopadlo? Na video s celým telefonátem se můžete mrknout na našem YT kanále, stačí kliknout na tenhle odkaz.

Vzhledem k tomu, že Refew úkol zvládl na jedničku, bude se mstít a příští scénář je na něm, copak asi pro Anežku vymyslí? To se dozvíte ve středu a ve čtvrtek už uslyšíte výsledek.

Ve Spin ránu se pak můžete těšit na klasické soutěže s tím, že do Země, město.. jsme přichystali nové odměny. Vouchery do Burrito Loco! To má snad každej rád, tak už se těšíme, jak to s náma rozjdete!

Tvoje Spin ráno

A+R

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.