VE SPIN RÁNU VÁS NAKRMÍME

Příští týden nás po dlouhý době čeká 5 pracovních dnů a my jsme je pro vás naplnili výhrama!

Od pondělí zase budeme pokračovat v rozdávání lístků na Votvírák, kterej bude 14.-16.6., celej tenhle víkend můžeš střídat jeden koncert za druhým a užívat si svoje oblíbený interprety, který znáš i z našeho rádia. Těšit se můžeš na velikány jako je Rytmus, Marpo nebo celej Ty nikdy label, zároveň ale dostanou svůj prostor i menší interpreti. Na line-up se můžeš mrknout tady. Tak si vyhraj svoje lístky, každej den v 7:30 v naší soutěži POPIŠ TO.

Další kulturní akce, na který rozhodně nesmíš chybět, jsou narozeniny rádia Spin. Je nám už 12 let a myslím, že ta přicházející puberta začíná bejt znát. Nesmí chybět ani pořádná oslava, kterou plánujeme na 29. května a krom našich posluchačů nám přijde popřát i docela dost interpretů. Lístky stojí 190, což je za ten program hoooodně přijatelná částka. Co je ještě přijatelnější? Dostat je zadarmo! Ve Spin ránu je dáme tomu, kdo odhalí slovíčko v naší šibenici, každej den po 8. hodině.

No a teď se dostáváme k tý obrovský novince. Příští týden spouštíme další soutěž a tentokrát přes naší aplikaci, takže kdo ji nemá, určitě instalujte! Tentokrát se zavděčíme všem jedlíkům! Vouchery do restaurací Rancheros vyhraje ten, kdo nám pošle nejoriginálnější zvuk- Zvuk čeho? To se dozvíš v pondělí. Zároveň mrkněte na jejich stránky a zúčastněte se hry o letenky do Mexika.

Víkendu zdar, v pondělí nazdar!

A+R

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.