VLADIMÍR FRANZ HOSTEM U ROMANA

Ve středu odpoledne dorazil do studia rádia Spin na rozhovor Vladimír Franz. Inspirativní povídání rozhodně stálo za to. Poslouchali jste?

Ve středu ve čtyři odpoledne dorazil k Romanovi do Chillu na Spinu Vladimír Franz. Rodilý pražák je doktorem práv, muzikantem, skladatelem, výtvarníkem, umělcem a kandidátem na prezidenta ČR v první přímé volbě prezidenta ČR.

Již od mládí poslouchal vážnou hudbu. Pokud chodil v mládí někam ven s kámarády, chodili v Košířích na Klamovku. Z bývalé doby do současnosti by vrátil různá stará opuštěná místa, která dnes nejsou ani stará, ani opuštěná. Do svého mládí by ze současnosti určitě přenesl možnost cestovat. Jako plus prezidentské kampaně považuje kontaktnost s lidmi napříč Českou republikou, protože získání podpisů pro nominaci nebylo vůbec jednoduché. Z bývalých prezidentů, které neznal osobně by se rád potkal s Benešem (Masaryk byl málomluvný a s Havlem se znali osobně. Hodnotu vyčíslit veškerá tetování na sobě vyčíslit nedokáže, je nevyčíslitenlá. Jeho tetování na těle mají příběh, včetně techniky zpracování, která byla ruční.

Skládá. Skládání prokládá procházkami a ke skládání se znovu vrací.

Nejaktuálnější výstava bude probíhat v Galerii Mariánská v Českých Budějovicích. Vernisáž startuje 27. 6. v 18.00 v Mariánské Galerii. Týž večer od 20.00 v nedalekém kostele zahraje svoji vlastní skladbu Vladimír Franz na varhany. Výstava v Budějovicích potrvá do konce září.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.