VR/NOBODY 20.11. v ROXY!

Zveme vás na audiovizuální show, která se uskuteční ve čtvrtek 20. listopadu 2014 v pražském klubu Roxy. Na svědomí ji má projekt VR/NOBODY. Pokud čekáte, že půjde o akci běžného typu, jste na omylu. Jedná se o downtempo vibe party s řadou zajímavých hostů. Mimo jiné se představí také polské duo FLIRTINI. Ti účinkují na festivalech a v klubech po celém Polsku, kde jsou velice populární a do srdce se dostanou i vám. Jejich deska "Heartbreakes & Promises" je sbírkou instrumentálních milostných příběhů a situací, o které se ve spolupráci s duem Flirtini zasloužila řada nejzajímavějších postav polského beatmakingu. Dále vystoupí například Akvamen & Jäger Vibes Orchestra a další. Vzhledem k originálnosti show slibujeme nebývalý zážitek. O vizuální stránku akce se postarají jedni z nejlepších v Česku - studio Lunchmeat.

VR/NOBODY je svěží alternativní projekt z Prahy, v němž se doplňuje zpěv Václava Roučka s melancholií ve zvuku od producenta NobodyListen. Temnost, odstranění umělosti a minimalismus jsou slova, která nejlépe popisují tento projekt. V prvních singlech "If you stay" a "Gone" projevili svou schopnost držet s dobou, jak po hudební stránce, tak i po té vizuální. Video vizuály se s hudbou dokonale doplňují. Posledním singlem tohoto uskupení je skladba "Dance the sadness out".

Oběma umělcům je vlastní intimní přístup k hudbě a její tvorbě. Nemusí vždy jít o umělou studiovou práci, ale hlavně o expresivní zachycení okamžiku. Jsou prvními zástupci downtempo R&B v ČR. Jejich live show je kombinací živé produkce, do níž oba členové přidávají nečekané prvky DJingu, zpěvu, loopingu atd. V tuto chvíli pracují na svém debutovém albu.

Nalaďte se na vlnu VR/NOBODY i vy a ve čtvrtek 20. listopadu se vidíme v pražském klubu Roxy!

Facebook event

SLASHLOVE

Kdy: 20. listopadu 2014, 20:00
Kde: Klub Roxy, Dlouhá 33, 110 00, Praha
Vstupné: 100 Kč
Kdo vystoupí:  VR/NOBODY, Flirtini (PL), Akvamen & Jäger Vibes Orchestra, DJ Robot

www.vrnobody.com

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.