VYPLATÍ SE SI PŘIVSTAT

Příští týden tě čeká opět spin ráno plné soutěží a cen!

Anežka a Refew se tenhle týden v ránu moc nesešli. Jejich společnej čas dost zkomplikovala Anežky vytrhnutá osmička, ale vypadá to, že se blejská na lepší časy. Ačkoliv ještě sem tam slintá jako mimino, příští týden má v plánu slintat na ten mikrofon každej den a vy byste měli poslouchat nejenom kvůli tomu!

Už od pondělí rozdáváme lístky na Love Prague Fest, kterej bude už o víkendu v Pragovce. Kvůli těmhle lupenům se vyplatí si přivstat, protože jima odměňujeme prvního volajícího, kterej pozná náma puštěnou znělku. Ať už se bude jednat o známej soundtrack nebo počítačovou znělku, rozhodně buďte připravený po 6 hodině s nastraženýma ušima.

Po 7 hodině budeme ještě poslední týden pokračovat s narozeninovou hrou štěstí. naše speciální aplikace nám vždycky vygeneruje jedno číslo a pokud je to číslo, který je na začátku tvýho data narozenin, voucher do Barley café je tvůj. Tenhle týden jsme dokonce volali třeba i tetě našeho posluchače, který se rozhdl udělat jí radost. Prostě pošťák Refew a Anežka Kočičková.

Po 8 hodině pak klasicky pokračujeme šibenicí, ve které odměňujeme ty nejbystřejší z vás lístkama na koncert Prago union, kterej bude už 25. února na Barče. Samozřejmě pokračujeme i s rozdáváním batůžků a to v šanci nebo v oblíbeném Spin mixu!

Tak se budeme těšit.
Tvoje Spin ráno A + R

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.