VÝPOVĚĎ JOHNYHO BOSSE O NOVÉM ALBU

První týden v září vyjde nové album Johnyho Bosse - Made In Czech. Právě o této desce napsal pár vět i Johny Boss. Na co se můžeme těšit se dočteš níže. Johny Boss bude hostem Chillu na Spinu v pondělí 16. září v 15.00

Made in Czech je moje první sólo album , vše kromě jednoho treku je BOOMBAP, jeden trek je takový težkej psycho beat a myslim ,že ne každej si k němu najde cestu, každopádně se těším na reakce už teď.

 

O produkci celé desky se postaral DJ FATTE z Ty Nikdy label , kterého jsem poznal přes internet.

 

Oslovil ho můj kamarad Hanys, aniž bych o tom věděl . FATTEOVI napsal, ze ma pro nej člověka, jehož sklills rapy jsou mimořádné a mohly by ho zaujmout. Fatte při poslechu treku moNNey, kterým jsme prorazili, usoudil, že má Hanys pravdu a začali jsme si posílat dopisy.

 

V prvních konverzacich se mi Fatte zdál jako normální člověk, po roce spolupráce a ztraceného  času před kamerou a skypovani jsem zjistil, že je to blázen do muziky.Oblíbil jsem si ho a vznikla z toho tahle krásná deska .

O celý record desky se postaral Vojtěch Vokoun a jeho studio suterén . Kluci mají čistý a diskrétní zázemí ve Vršovicích. Nahravali jsme asi rok a 2mesice , přibližně co mesic to track. Zhruba po pul roce přišla krize a  musel jsem si dat pauzu byl jsem vypsanej. 2 nebo 3 měsice jsem čerpal inspiraci a pak to zase rozjel.

 

Treky se nahrávali vyhazovali upravovali makalo se přišla další krize, kdy jsem myslel že to nikdy nedokončim. FATTE mě zásoboval beatama,ale inspirace mi házela klacky pod nohy. Nemohl jsem už nic vymyslet ,takze prisla zase kratka pauza . Na konci února  2019 jsme museli dát nějaký DEADline a to jsme udělali - stanovili jsme ho na magické datum 21.9.2019 .

 

Posledni upravy poslednich treku jsem musel Dokončit v Příbrami  ve studiu u DJ Pvblic kde se jsme 2dny byli zavření a dávali to celý dohromady. Podařilo se a na začátku srpna jsem Davidovi (Fatte) poslal 6 nebo 7 treků jakoze  ,,makeeej není čaaas ,, cd musi do výroby, s trochou nervů zamakal ,dal to toho maximum se zlomenou rukou,bolesti v krku a kuřím okem... a vše se podařilo!

Dj Fatte je opravdu mistr boombapu a chtěl bych mu touto cestou poděkovat za spolupráci.  Děkuju Davide. Těším se na všechny na křestu na Chmelnici a za mikrofonem rádia Spin v pondělí 16. 9. 2019 v 15.00

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.