WELCOME HOME VOL. II / 16.10.2010

PREMIÉRA DRUHÉHO DÍLU SNOWBOARDOVÉHO VIDEA Z PRODUKCE RIP CURL WELCOME HOME VOL. II Tentokrát v ČR a na Slovensku. Stejně jako v loňském roce, i letos přivezou snowboardisté teamu značky Rip Curl do srdce Evropy nové video. Letos se na jeho premiéru mohou těšit nejen v ČR, ale i na Slovensku. Welcome Home Vol. II je druhá kapitola jezdců Rip Curl na jejich misi The Search. Pro natočení těch nejúžasnějších záběrů, projel team Argentinu, Německo a Rakousko, německy mluvící část Švýcarska a na závěr i legendární oblast Riksgransen ve Švédsku

První premiéra videa Welcome Home Vol. II na velkém plátně a se skvělým zvukem proběhne v úterý 12. října na Slovensku v klubu Loft v Bratislavě (Továrenská 14, Bratislava). O den později, ve středu 13. října, představí jezdci světového teamu své nové video také v klubu Relax v Trnavě (Rybníkova 16, Trnava). Na obě slovenské párty dorazí osobně aktéři hlavních rolí Elias Elhardt, Victor Daviet, Victor Delerue a Janne Lipsannen. Po slovenských premiérách se celá tour přesouvá do ČR. Jako první bude v pátek 15. října jezdce Rip Curl hostit Brno. Stejně jako v loňském roce se o „uvítání doma“ postará klub Fléda (Štefánikova 24, Brno). I zde budou osobně přítomni Elias Elhardt, Victor Daviet, Victor Delerue a Janne Lipsannen. Poslední zastávkou mistrů na prknech bude v sobotu 16. října Retro Music Hall v Praze (Francouzská 75/4, Praha), kde naživo vystoupí skupina Airfare. Pražskou premiéru osobně posvětí Janne Lipsannen a Elias Elhardt. Skvělou atmosféru promítání videa Welcome Home Vol. II budou v Brně doplňovat DJ Chocolatic a DJ Heavy Hev a v Praze DJ Robot. Na Slovensku se o návštěvníky postarají DJ Roman Zámožný a DJ Junior. Pro všechny, co dorazí, je připravený Jägermeister welcome shot. Pro ty, co budou mít štěstí, jsou připraveny dárky značky Rip Curl a Skullcandy. Dress Code je v podstatě cokoliv od značky Rip Curl. Kdo přijde nejoriginálněji oblečen v jakékoliv kombinaci oblečení Rip Curl, postoupí do slosování o zájezd na surfový kemp do portugalského Peniche.

Projekt Welcome Home Vol. II představuje jednotlivé jezdce Rip Curl teamu v jim nejznámějších a nejbližších lokalitách; ať už jde o městské spoty, back country, snowparky nebo noční bary. K natáčení tohoto jedinečného videa si Rip Curl team pozval celou řadu svých kamarádů. V průběhu natáčení se jezdci setkali se všemi druhy drsných sněhových podmínek. To ale vůbec nevadilo, protože tihle borci, se nezastaví před ničím. Návrat k půvabu road tripu, kde vždycky čeká nějaké překvapení, umožnilo celému týmu prožít několik nezapomenutelných nocí vysoko v horských chatách na všech místech, které během své mise navštívili. Všichni jezdci už od východu slunce využívali všeho, aby dokázali, že jezdit a jibbovat se dá po všem, co se vám dostane do cesty.

Tvůrci filmu Julien Mata, Olivier Pictet a nováček Jaime Benicio, kteří celou Rip Curl crew sledovali zpoza kamery, ze sebe museli i letos vydat to nejlepší. Olivier letos vyhrál první místo ve zvracet-lonu. Podařilo se mu to 7x během jednoho heliboardingového natáčecího dne…nezapomenutelné! Ale pokud si myslíte, že nic nevydrží, zkuste se celý den koukat z vrtulníku přes hledáček kamery. Tenhle člověk je stroj!

Párty s promítáním další inspirace pro nadcházející zimu, v podobě filmu Welcome Home Vol. II, začne na všech místech stejně, a to ve 20.00 hodin. Vstup je volný.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.