ZÁJEZD DO ŘECKA ZNÁ SVÉHO MAJITELE

Dnes v 7.00 ráno proběhl tajemný závod Prahou. Start proběhl na pražském Hlavním nádraží a byla to sranda... Jak pro účastníky, tak pro pozorovatele

Do závodu nadšeně vstoupili Lucka, Jirka, Priscilla, Patrik, Kristián, Eva, Martin, Tomáš, Honza, Martina, Aneta, Petr a Vojta. Ti všichni dorazili před sedmou ráno na Hlavák, aby se nechali zamotat do potravinářské fólie a mohli tak vyrazit na tajemný závod Prahou.

Ve fólii museli splnit několik úkolů. Dojet metrem na Háje, najít sochu kosmonautů, udělat selfie a vrátit se do Vrchlického sadů na Hlavák, kde museli pořídit selfie se sochou objímajících se vojáků. Cesta dále pokračovala k budově Masarykova nádraží, kde opět soutěžící pořídili selfie. Následně se svištělo na Anděl, kde měli Spineři za úkol oslovit skupinku tří osob a opět si s ní udělat selfie. Poslední kroky pak na Andělu vedly k tramvaji č. 16, která každého soutěžícího dopravila v zásadě skoro až do rádia. I ztramvaje jsme sbírali fotky.

Boj to byl velice těsný, rozdíl mezi nejhorším a nejlepším časem byl 10 minut. Vítěz byl jen jeden, jmenuje se Tomáš Jícha a ze studia rádia Spin si nadšeně odnesl voucher na zájezd pro dvě osoby do Řecka s CK AEOLUS. Jeho výhra bude hlavně překvapením pro jeho babičku, které zájezd do Řecka Tomáš věnuje.

V cíli na všechny soutěžící čekala snídaně, káva, voda, chlebíčky, koláče a prohlídka rádia. A cenou útěchy bylo pro každého frisbeečko, které si na recepci rádia Spin může vyzvednout úplně každý.

Apropos - už brzy budeš frisbee potřebovat k tomu, abys mohl vyhrát další velkou a super cenu! Poslouchej dál éter rádia Spin a dozvíš se víc.

Video z celé akce pro Tebe chystáme brzy, zatím se jen mrkni na fotky ze závodu. Bylo to top, super a skvělý a celý tým rádia Spin děkuje všem, kdo si to užili s námi.

Be Spin!

Fotogalerie

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.