Zbavte se svých limitů: bruno banani uvádí na trh svou novou limitovanou edici!

Už samotné klasické vůně bruno banani Man a Woman budí sebevědomý, nekonvenční dojem s velkým smyslem pro humor, aby jejich nositelé mohli oslavovat život tím, že jej žijí naplno – ale v září 2016 se bruno banani pustí ještě dále. Během horkých, divokých nocí, které odhalí všechny vnitřní divoké stránky, nebudou s No Limits Man a No Limits Woman existovat už žádné další limity. Nové, striktně limitované prémiové vůně v nestandardních baleních, které se budou vyjímat jak v koupelně, tak na pokožce, budou nezbytností pro každého příznivce bruno banani a pro ty, kteří jimi chtějí být.

Divoká párty

Život není jen o tom působit spořádaně a poklidně během dlouhého dne. Jsou to divoké noci, díky kterým se cítíme svobodně. Ponoření do nočního života a popuštění uzdy každodenních životních omezení může být velmi osvobozující, a proto bruno banani tříští všechna omezení, aby tento pocit vložil do svých nových, striktně limitovaných, hypnotizujících a sexy vůní.

 

Dej průchod své divokosti nebo zůstaň doma

Osvoboďte své vnitřní divoké stránky a zahoďte své limity se dvěma zbrusu novými přírůstky do skupiny bruno banani. Tyto vzrušující vůně přicházejí v ikonickém animalistickém balení, které odráží to, jaký má pořádný večer být: divoký, svůdný, svobodný a odvážný.

 

No Limits Man

V hadí kůži, stále cool - ví, jak vytvořit trend. Se svou hypnotizující září je vždy tam, kde se dějí zázraky. Mužný charakter No Limits Man se ukazuje již v úvodní, energické, ovocné svěžesti Guarany, sladěné s červeným jablkem a smíchané s překvapivým a lahodným akordem ořechů. Hypnotická síla dřeva guajaku a charisma vetiveru zanechávají na vůni nezapnutelný, mužný otisk, který probudí každou divokou stránku.

No Limits Woman

Když vstoupí do klubu, všichni se za ní otočí. „Sexy a nebezpečná" je připravena pro nezapomenutelnou noc a ví, jak se dát průchod své divokosti. Silná identita aksamitníku spojená se šťavnatostí mandarinky a barevnou vibrací Créme de Cassis se projeví šumivou aurou divokosti. Jemný květ broskve, probouzející puls kakaa, návykově mysteriózní vanilka a veselá ovocnost maliny odhaluje nespoutanou oslavu nebezpečné ženskosti No Limits Woman.

 

O bruno banani

Bruno banani je značka vůní, která ví, jak vykouzlit úsměv. Díky svému laškovnému stylu vnímá značka svět bezstarostným způsobem, vždy připravena nebrat sama sebe příliš vážně. Podle bruno banani se tak stane ne tím, co děláte, ale jak to děláte, připomíná spotřebitelům, aby brali věci s lehkostí a věřili své drzé sebedůvěře. Zbytek přijde přirozeně. Učte se od značky, která je známá pro svou neobvyklou a drzou identitu.

 

No Limits Man a No Limits Woman:

 

No Limits Woman toaletní voda 20 ml / 40 ml

No Limits Man toaletní voda 30 ml / 50 ml

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.