ADI CITY JAM JIŽ TUTO SOBOTU 5.6.2010

Premiérovej adi City Jam již tuto sobotu 5. června na ulici v centru Prahy! Sleduj komplet info + line up s Nightwork. Vstup zdarma!

Již tuto sobotu 5. června 2010 se přímo v centru Prahy na Jungmannově náměstí (metro Můstek) uskuteční premiérovej adi City Jam.

Akce, která přímo na ulici skloubí originalitu, styl, módu, hudbu, ulici, tanec, sport, chill a tunu dalších zábavných věcí u kterých rozhodně nesmíš chybět! Akce odstartuje již tuto sobotu na pražském Jungmaňáku úderem 14:00 a bude pokračovat až do 21:00.

Na místě tě bude čekat vystoupení fejmové pražské taneční skupiny Dance 2XS (www.dance2xs.cz) a přímo na strýtu to navíc rozjedou Pentifull Breakers - nejlepší domácí breakdance kru na scéně. Za gramcema se na adi City Jamu představí ostřílenej párty deejay Robot (Praha), dále pak rezident FX Bounce! nocí v Radosti FX a jeden z pořadatelů letního Hip Hop Jamu - DJ Kwé. Taneční hudbu bude na sobotním adi City Jamu reprezentovat DJ Tvyks. Hlavním hřebem celé akce pak bude vystoupení skupiny Nightwork (www.nightwork.cz)!

Součástí nabitého odpoledního programu bude i módní přehlídka adidas Originals, taneční workshop, který budou realizovat Dance2XS spolu s Pentifull Breakers. Dále se můžete těšit na live graffiti jam, turnaj ve stolním fotbálku o hodnotné vouchery do „sousedního“ adidas Originals Storu (Jungmannova 34, P1), vlastní potisk adi triček, zábavná fotostěna, contest o nejlepší kreslený design Superstar bot (autoři nejlepších návrhů obdrží zbrusu nové Superstary) + spousta dalších vychytávek, kterými tě sobotní adi City Jam mile překvapí.

Nutno podotknout jednu zásadní věc – adi City Jam proběhne přímo na ulici (Jungmannovo nám., Praha 1) tzn. vstup tento mejdan je zcela zdarma. Navíc bude probíhat v blízském adidas Originals Storu prodej veškerého sortimentu s příjemnou slevou 30%. Součástí adi City Jamu bude i vymazlený bar a stánky s jídlem.

Časový line up:

14:00 oficiální zahájení adi City Jamu

14:00-16:00 DJ Robot, DJ Kwé, graffiti jam, taneční vystoupení Dance 2XS, Pentifull Breakers

16:00-16:15 módní přehlídka adidas Originals

17:00-18:00 Nightwork

18:00-20:00 DJ Tvyks

20:00-21:00 DJ Kwé

21:00 oficiální ukončení adi City Jamu

Jedna sručná rada na závěr – nenech si ujít adi City Jam! Již tuto sobotu 5.6.2010, Jungmannovo náměstí, Praha 1, 14:00-21:00. Kontroluj www.bluecity.name, kde nalezneš komplet info. Stay tuned! Celebrate Originality.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.