Reklama

Rádio SPIN nabízí celou řadu různých způsobů prezentace Vaší firmy.

Můžete si zadat vysílání reklamních spotů, připravíme soutěž pro Vaše zákazníky nebo můžete ve vysílání sponzorovat různé rubriky a pořady.

Pokud máte zájem o něco speciálního,neváhejte nás kontaktovat.

Společně s Vámi vytvoříme produkt podle vašich představ a přání.
Tým rádia Spin se bude těšit na spolupráci s Vámi a vaší společností.




Praha
region Praha a Severozápad

Vinohradská 3217/167
100 00
Praha 10 - Strašnice

Vojtěch Pomije
602 333 736
Vojtech.Pomije@media-club.cz

Mgr. Eva Marková
606 611 878
Eva.Markova@media-club.cz

Mladá Boleslav
region Střední Čechy a Severovýchod

Jana Palacha 1025
293 01
Mladá Boleslav

Jiří Škvára
777 179 989
Jiri.Skvara@media-club.cz

Liberec
region Severovýchod

Doubská 997
460 06
Liberec

Martina Fotrová
724 621 384
Martina.Fotrova@media-club.cz

Pardubice
region Východ

Kpt. Bartoše 499
530 09
Pardubice II

Jindřich Poláček
702 203 997
Jindrich.Polacek@media-club.cz

Hradec Králové
region Východ

Akademika Heyrovského 1178/6
500 03
Hradec Králové

Juraj Sásik
775 621 437
Juraj.Sasik@media-club.cz

Plzeň
region Západ

Husova 58
301 00
Plzeň

Veronika Nágrová
724 621 308
Veronika.Nagrova@media-club.cz

České Budějovice
region Jih

U Výstaviště 15
370 05
České Budějovice

Martin Kašpárek
776 271 261
Martin.Kasparek@media-club.cz

Brno
region Morava jih

Šumavská 461/15
602 00
Brno

Zuzana Žáčková
724 205 711
Zuzana.Zackova@media-club.cz

Zlín
region Morava východ

třída Tomáše Bati 385 (budova VITAR)
763 02
Zlín – Louky

Mgr. Jiřina Dočkalová
776 849 765
Jirina.Dockalova@media-club.cz

Ostrava
region Morava sever

Starobělská 13
700 30
Ostrava-Zábřeh

Renáta Stoszek Štarhová
602 538 943
Renata.Starhova@media-club.cz