Podcast

SAX HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Ve středu v jednu dorazil do Chillu na Spinu Sax. Řešila se spousta věcí. Bude se Sax věnovat hlavně muzice nebo se ho dočkáme i v politice? Co říká Sax na volby do krajů a do Senátu? Jak změnil Saxe jako muzikanta i člověka příchod jeho dcerky na svět? Kterou tramvajovou linku má Sax nejraději nebo s kým spolupracoval na novém EP Prdel na hrnec. Zajímá Tě, jak se potkal Sax s Restem? A jak vznikl dnes již legendární track Řekni, kde ty kytky jsou? Témat spousta. Poslechni si dnešní podcast Saxe a Romana na rádiu Spin 96,2 FM.

JAMES COLE HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

V pátek odpoledne dorazil do Chillu na Spinu k Romanovi James Cole. Při poslechu sestřihu rozhovoru se dozvíš jakej byl James jako dítě, kde vyrůstal, kde hledal novou muziku, jaká hudba ho formovala, proč ho vyrazili ze školy, kde hledá muziku teď nebo jakou roli pro něj hrály klipy v jeho mládí a jakou roli hrají v současnosti. Dozvíš se, jak vznikala jeho nová deska G.O.A.T., proč si na spolupráci kromě Hugo Toxxxe vybral z newschoolerů Robina Zoota, jak moc je důležitý vizuál pro album a klip a na závěr dostaneš tip na song, kterej má James Cole aktuálně v uších. Dej si to!

KAZMA HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Hostem středečního Chillu na Spinu byl Kazma! Jakej byl jako dítě, co měl doma na plakátu a co a kde ukradl jako malej kluk. Co chtěl jako malej dělat a proč dostal kopačky. Jakou lidovku zazpíval na první dobrou a jaké nápovědy pro hledání zakopaného auta v rámci projektu zakopaljsemauto.cz prozradil si můžeš poslechnout v dnešním podcastu. Stejně tak se tam dozvíš, jak se do soutěže o milion korun a auto dostat.

IRONKAP HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Další Kapova deska je na světě. Jmenuje se B.A.M.N., je venku několik dní a má za sebou release párty i křest. Jak probíhá křest v sedě za zpřísněných opatření v době pandemie, co živí muzikanta v době, kdy se koncertuje málo nebo vůbec, co s Kapem udělala výzva v souboji IAF, jak se daří Kapovi za katedrou a při vyučování online? Poslechni si úterní rozhovor z Chillu na Spinu.

FOSCO ALMA HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Hostem Chillu na Spinu byl ve čtvrtek odpoledne Fosco Alma. Vydal album Foscoiiismus 3. Z něj jsme si pouštěli track WTF se skvělym beatem a hosty na featu Refewem a Tafrobem. Již od příštího týdne budete moci album Foscoiiismus vyhrávat v éteru rádia Spin. Jaké jméno by si Fosco vybral, kdyby se mohl přejmenovat, na čem byl naposledy v kině, jakej kdy na koho udělal podraz, jakou má negativní vlastnost a čím se jednou zapíše do dějin CZ-SK scény? Jak vznikala deska a proč opět nese název Foscoiiismus? Poslechni s v dnešním podcastu!

AMCO HOSTEM U ROMANA BLINKY V KOMUNIKÁTORU NA RÁDIU SPIN

Ve středu 19. 8. byl hostem u Romana Blinky na rádiu Spin rapper, zpěvák a producent AMCO. Jak se dostal k muzice, jak ho napadlo jak propojit sociální sítě se svými singly, který hudební nástroj mu přirostl k srdci, o létě, o životě a snech, které by si rád v muzice splnil, no a samozřejmě o křtu nové desky Vítej doma, který proběhne 21. 8. v pražských Letňanech.

TOMÁŠ KUČERA V KOMUNIKÁTORU: V USA KANDIDUJE NA PREZIDENTA KANYE WEST, JAKÝ CZ-SK RAPPER BY TO MĚL BÝT V ČR?

Všichni víme, že v USA kandiduje na prezidenta Kanye West. Chvíli kandidatura platí, chvíli je stažena, uvidíme, jak to dopadne. V jednom z letních Komunikátorů na rádiu Spin řešil Tomáš s posluchači našeho rádia, kdo by byl tou ideální hlavou státu, pokud by to měl být rapper. Jaká jména padala a proč si můžeš poslechnout v aktuálním Tomášově podcastu.

HONZA BENDIG A REFEW U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Honza a Erik udělali novej track. Jmenuje se Kubánka a má potenciál letního hitu, který si budeme všichni zpívat i za deset let. Jak track vznikal, kde se točil klip, jak se kluci k sobě dostali, kdo obdivoval koho a kdo komu nabídl spolupráci i to jsou témata, která rozhovor řeší.

DANIELA DRTINOVÁ HOSTKOU U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Daniela Drtinová - z televizní obrazovky ji známe roky. Ať už si ji pamatujete z pořadů České televize - 21, Debata, Události, komentáře nebo ze současného projektu internetové televize - DVTV, víte, o koho jde. Pro někoho může být překvapiením, že právě Daniela ráda tančí, poslouchá funky a rap a jedním z oblíbených rádií, které poslouchá je rádio Spin 96,2 FM. Jak se připravuje na svoje rozhovory, kdo ji dovedl k hip hopu, jak vypadá playlist, který si sama pro vysílání sestavila? Dozvíte se v aktuálním podcastu. Dejte si to od začátku do konce. Na konci rozhovoru se pokusím z moderátorky kriticko-analytického formátu DVTV udělat moderátorku rádia Spin 96,2 FM. Tak schválně, jestli se mi to podaří.

TOMÁŠ KUČERA: NEALKO DRINKY PODLE POSLUCHAČŮ RÁDIA SPIN

Jedním z témat komunikátoru na rádiu Spin 96,2 FM byly nealko drinky. Je nejčastějším nealko drinkem v létě Birell, voda nebo nějaká domácí limonáda? A jaké jsou Tvoje další tipy. V prvním červencovém Komunikátoru se na to snažil přijít Tomáš. Dej si to.

VLADIMÍR 518 HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Ve středu odpoledne dorazil do studia rádia Spin 96,2 FM Vladimír 518. Jak vznikal před lety track Du dolu? A jaký význam má pro Vladimíra 518 track Poslední den, který najdeš na Wichově desce Yak Ryba? Jak se natáčel klip v době pandemie? A kde bude pražská premiéra klipu Poslední den? A je Pobřežní hlídka jen Orionův track nebo spíš plán PSH na letošní léto? A kdy se koná koncert v Riegrových sadech?

MARPO HOSTEM V CHILLU NA SPINU U ROMANA BLINKY

Poprvé po karanténě dorazil Marpo k Romanovi do Chillu na Spinu. Co Ota vařil v karanténě, jakej film objevil, co ho nejvíc štvalo a s kým si nejvíc telefonoval v době, kdy se nesmělo téměř vůbec nic. Na kdy se posune chystaná show v Edenu, kdy vyjde nová deska a jaká byla spolupráce s Lenny a bude někdy zpívat Lenny česky nebo zůstane jen u angličtiny? A jaká bude Marpova letní dovolená? Poslechněte si v pondělním podcastu rádia Spin 96,2 FM

MC ADOLFEEN HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Ve středečním vydání Chillu na Spinu se u Romana zastavil Adolfeen. Jaká je cesta k Andělovi? Kdy vyjde první deska? Kdo se na ní objeví? Kdo pomáhá Adolfeenovi tvořit beety a kdo další se objeví na featu? Je Adolfeen fenomén letošního jara a za rok se vytratí nebo jde o dlouhodobý projekt, který tu chyběl? A pozná Adolfeen svoje kolegy z CZ-SK scény v hudebním kvízu? Chodí Adolfeen do kina a je vůbec ještě něco, co ještě nezkusil a láká ho to? Poslechni si středeční rozhovor Adolfeena a Romana na rádiu Spin 96,2 FM.

REGINALD A SOFIAN HOSTY U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Potkali se zhruba před rokem. Od té doby spolu začali tvořit. Zatímco Reginald je na scéně od svých 14 let, Sofian je téměř nováčkem, talentovaným nováčkem. Aktuálně vystřelili s peckou Easy, Easy, kterou předvedli naživo ve vysílání rádia Spin 96,2 FM.

ORION HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Co dělal Orion v karanténě? Jaký jedl nejčastěji jídlo? Co mu nejvíc chybělo? Jak probíhala tvorba tracku Sám doma, na kterém se objevily významné osobnosti CZ-SK scény - Vladimír 518, Čis T, Maniak, Supa, Delik, 7KRÁT3, Vec, Rest? Jak vznikla myšlenka uspořádat koncert na Čecháči před kostelem? Kdy se dočkáme EP Debil a kdy PSH vystoupí v nejbližších termínech v Praze? Poslechněte si rozhovor Romana s Orionem.

PAULIE GARAND HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Paulie Garand s DJ Wichem vydali novou desku Mezi prsty. Koho si vybral na spolupráci na albu, jak vypadá grafická úprava desky, kdy vyjde vinyl, kdy bude křest a kdy se chystá tour k desce se dozvíš v tomto podcastu.

SHARLOTA HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Sharlotta vydala novou dvojdesku - Sextape. Představit ji přišla do pondělního Chillu na Spinu. Povídali jsme si o pandemii, o zavřených klubech, šití roušek, ale hlavně o muzice a nové desce.

ELIS MRAZ HOSTEM KOMUNIKÁTORU U ROMANA BLINKY NA RÁDIU SPIN 96,2 FM

V sobotním Komunikátoru jsme si povídali s Eliškou Mrázovou o karanténě, filmech, muzice a třeba i o zrušeném letošním ročníku hudební soutěže Eurovize.

PAULIE GARAND HOSTEM U ROMANA BLINKY V KOMUNIKÁTORU NA RÁDIU SPIN

V květnu 2020 vydává liberecký rapper Paulie Garand novou desku. Tu připravuje společně s DJ Wichem. Jak Paulie Garand tráví karanténu, jak se točí v období omezení pohybu klip a je možné Paulieho v nejbližších dnech vidět online? Poslechněte si krátké povídání nejen o skladbě Tonout v tónech.

MC ADOLFEEN HOSTEM V KOMUNIKÁTORU U ROMANA NA RÁDIU SPIN 96,2 FM

První rapující delfínek na světě doplul představit novej singl do studia rádia Spin 96,2 FM. Kromě muziky prozradil Romanovi svoje hudební ambice a nejen ty - s největší pravděpodobností se bude ucházet i o Hrad v dalších prezidentských volbách.

MIKE TRAFIK HOSTEM U ROMANA V KOMUNIKÁTORU

I v době pandemie koronaviru pro Tebe chystáme rozhovory. Ve středu 25. 3. byl hostem u Romana Blinky Mike Trafik. Kromě toho, jak vyplnit volný čas v době omezení pohybu dává Mike T doporučení na koncerty, které můžeš sledovat na MALL TV. Z dalšího se pak dozvíš o nových singlech a dalších chystaných projektů PSH a labelu BiggBoss.

KOUKR HOSTEM U ROMANA V CHILLU NA SPINU

Koukr z labelu BlakkWood vydal novou desku RK a prisel ji predstavit do rádia Spin 96,2 FM do Chillu na Spinu k Romanu Blinkovi. Kromě nového alba přišla řeč na rodinu, cestu k rapu i samotný proces tvorby hudby. Koukr rovněž prozradil, jak to bylo s cestou do BlakkWoodu a proč je právě BlakkWood jeho domovským labelem. 

MICHAJLOV HOSTEM U POETY V POŘADU BLACKCHART

Brněnský rapper Michajlov se zastavil 24.2. v Black Chart na rádiu Spin, kde v zatím nejotevřenějším rozhovoru popsal život ve vězení, jaká je realita oproti filmům, jak tam trávil čas a jak vycházel se spoluvězni nebo bachaři. Došlo samozřejmě i na poslední album, jeho vznik, shánění hostů a celý proces vydání "na dálku". A mnoho dalšího. Michajlov momentálně vyráží na velkou tour, nenech si ho ujít ve svém městě!

IRONKAP HOSTEM CHILLU NA SPINU

IRONKAP aka Jakub Studený byl v pondělí odpoledne hostem u Romana Blinky v Chillu na Spinu. Témat k povídání bylo hodně - sólová tvorba, Troublegang a Eden 2020, ale hlavně jsme řešili páteční IAF 2 v pražské O2 Arena Universum, kde se v rámci galavečera IRONKAP utká se soupeřem v K1.

THEODOR VACHLER HOSTEM U ROMANA V CHILLU NA SPINU

Theodor Vachler je sedmnáctiletý student gymnázia, který se věnuje muzice. Muzika je jeho život a jeho největší sen je potkat se na jednom pódiu s Post Malonem. Nejen o těchto snech, ale převážně o albu Obři a víly a nově připravovaném EP je rozhovor Romana Blinky a The-O.

Zdeněk Pohlreich u Romana v Chillu na Spinu

Zdeněk Pohlreich byl hostem Romana Blinky v Chillu na Spinu. Kromě vzpomínek na Ano, šéfe byla tématem rozhovoru nová Zdeňkova show - Superšéf.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.