Podcast

SPIN TALK - MIKE TRAFIK A ORION HOSTY U ROMANA BLINKY

PSH jsou legendou české scény. Před dvaceti lety vydali legendární album Repertoár a tím odstartovali cestu k ovládnutí české rapové scény. Nyní o nich vznikl dokument PSH - Nekonečný příběh, který právě vstupuje do kin. Neotřelé, osobní a velmi niterní vyprávění příběhu Penerů Tě bude bavit od první minuty a na konci Ti bude líto, že to tak rychle uteklo. Film plný vzpomínek, nezveřejněných videí, fotek a vývoje v čase. Několik projekcí v kinech je naplánováno i s diskuzí s klukama, film v kinech bude doprovázet i speciální tour. V aktuálním díle Spin Talku vyzpovídá Roman Oriona a Mike Trafika na podrobnosti k filmu, ale i k celé doprovodné tour. Tak to čekuj.

DENISA GUDEJL U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Ve středu odpoledne se do Chillu na Spinu zastavila Denisa Gudejl. Ring girl, modelka a začínající zápasnice je z pražského Žižkova. Pokud ji chcete pozvat na drink, pozvěte ji na colu zero a pokud ji chcete pozvat na dobrou večeři, uděláte ji radost burgerem z Mekáče. Pokud Tě zajímá, s jakými fuckupy se ring girl může potkat, jaký to je zpovídat fightery a hráče, co je noční můra hráčů, jak se ona sama dostala k zápasení, poslechněte si dnešní rozhovor. Kromě jiného se v něm dozvíte, koho Denisa sleduje na instagramu, jestli má smysl jí psát na instagramu zprávu a jaká zpráva je tou nejčastější, na kterou musí odpovědět. Prozradí dále třeba, co poslouchá za muziku, jak se tváří na dění kolem Dominika Feriho a spousta dalších věcí.

ZPĚVAČKA, RAPPERKA A MODERÁTORKA JASMIN HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Jasmin oslavila dvaadvacáté narozeniny a jako dárek si dala novou desku. Debutové album se jmenuje Světlo a Jasmin ho přišla představit do Chillu na Spinu. V dnešním podcastu se dozvíš, jestli chtěla být vždycky zpěvačkou, co by dělala, kdyby nezpívala, jestli někdy něco ukradla, komu kdy dala facku, s kým z rapperů by šla na rande nebo co je její hlavní předností. Kdo jí tvoří beaty, kdy se věnuje muzice, kolik muziky, kterou vytvoří shodí do koše, koho si vybrala jako hosty na desku a jak moc je pro ni třeba důležitý klip. Dej si to!

MARPO VYDÁVÁ DRUHÝ SINGL Z PŘIPRAVOVANÉ DESKY

Ve čtvrtečním Chillu na Spinu se Roman spojil s Marpem. Dnes v 18.00 vydává Marpo nový klip Bad Man. Klip bude k vidění na Marpově kanále, premiéru měl dnes odpoledne na rádiu Spin 96,2 FM. Kromě jiného jsme prohodili pár slov o tom, jaké to bylo v době pandemie strávit čas v Mexiku nebo ve Státech, kde Ota natáčel klip, kdy si myslí, že se objeví zase na stage nebo i to, kdy bude venku nová deska a jaký sound můžeme očekávat. Pokud Ti to uteklo, pusť si to. Be Spin!

FIEDLERSKI HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Za pár dnů oslaví 29. V Časopisu Forbes byl v seznamu 30 pod 30. Od mala se pohybuje v prostředí hudby. Patří mezi nejlepší producenty české scény. Hudbu tvoří pro Miraie, Lenny, Kryštofa, ale i zástupce rapu - Paulieho Garanda, Bena Cristovao a Steina27. Věnuje se hlavně produkci, kytaře, ale sám i hraje na bicí. V aktuálním díle podcastu se dozvíš kromě jiného, co nejhnusnějšího kdy snědl, kdy naposledy zalhal, vyjmenovaný slova po B, Fielderskiho nejoblíbenější hru na kompu, profily, které sleduje na instagramu, nejoblíbenější knížku nebo třeba nejčastější rozchodovou větu. Kromě jiného se můžeš dozvědět, jakej je rozdíl tvořit muziku v žánru rapu a popu, jak vznikal song Cizí zeď ke Kazmovu projektu One Man Show a spoustu dalšího. Dej si to.

GREY256 HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

GREY256. Je mu 19 let, v listopadu se stal novou posilou labelu BlakkWood. Je mladším bráchou Doriana z téhož labelu. 1. února vydal novou desku - Sláva nejhorší droga. V Chillu na Spinu si s Romanem povídal o tom, proč si říká Grey, z čeho vychází číslo 256 u jeho nicku a proč nick musel změnit. Dozvíš se komu a proč dal naposledy facku, jestli spal někdy s holkou za prachy, proč neodpovídá na zprávy na instagramu nebo proč by Kapitán Demo neměl dělat rap. Kromě jinýho se dozvíš, v kolika letech se začal věnovat v rapu, jestli je těžký se muzikou živit a uživit, jestli poslouchá víc Spotify nebo fyzický desky. A nevyhneš se ani Greyovo komentování české a zahraniční scény. Dej si další díl podcastu rádia Spin 96,2 FM

KATO HOSTEM V CHILLU NA SPINY U ROMANA BLINKY

Ve středu odpoledne dorazil do studia k Romanovi Kato - legenda české scény. Pere se vůbec Kato? Proč  byl zrovna včera na fízlárně? Kolik kdy nejvíc utratil za drogy? Komu by doporučil skoncovat s muzikou? Co nejčastěji hraje za hry? Se kterym US rapperem si přeje mít společnej track? Koho sleduje na instagramu? Kterej film viděl vícekrát? Bylo těžký dostat před lety Chaozz do televize? Jakym songem často končívá show? A kdy vyjde album Made In Strašnice? Poslechněte si další díl podcastu rádia Spin 96,2 FM.

LADISLAV POETA ZEMAN HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Ve středu se do Chillu na Spinu zastavil k Romanovi služebně nejstarší moderátor rádia Spin 96,2 FM - Ladislav Poeta Zeman. Popral se někdy? Spal někdy s holkou za prachy? Měl někdy potyčku s fízlem? Prohrál někdy na automatech? Hrál někdy na kompu? A lže jenom holkám? Co by byl rád, aby o něm bylo napsáno v encyklopedii hudby? Co si myslí o jednotlivých CZ-SK interpretech? A jak ho baví současný new school? V čem je kouzlo PSH a proč PSH baví posluchače již tak dlouhou dobu? A jak by to dopadlo, kdyby rozhodoval o tom, kdo vyhraje hudební ceny? A jakou knížku píše? A jak se kalí v karanténě, kdy se mohou potkat maximálně dvě osoby? Dejte si další díl podcastu.

CALIN HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Hostem úterního Chillu na Spinu u Romana Blinky byl muzikant z Brna Calin. Čte se s a nebo s e. Jaká je jeho vazba na Moldavsko? Jakej song byl pro něj důležitej? Co pro něj znamenalo setkání s Benem? Jak se seznámil se Steinem 27? Bylo od začátku jasné, že Růže bude hit? Je těžký být přítelkyní Calina? Chodí Calin ještě na koncerty jako host nebo už ho to tolik nebaví? Proč na debutové desce hostí Steina, Ega a Yzomandiase? Co poslouchá ve volném čase? Jak komunikuje s fanoušky na instagramu? Odpovídá všem? A šel někdy na rande s fanynkou? Poslechni si další díl podcastu.

REFEW HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Ve středu odpoledne se zastavil do Chillu na Spinu Refew. Spal někdy s holkou za prachy? Platila někdy jemu holka za sex? Kdo by podle Refewa měl s hudbou přestat? Jakej film viděl několikrát? Kdy se naposledy popral? Proč skončil ve Spin ránu? Uživí ho muzika? Proč se jeho poslední deska jmenuje 777? Kterej ze svejch klipů považuje za nejlepší? A která jeho pecka se bude hrát i za 10 let? A jak se seznámil se svojí Nelou? Poslechni si aktuální díl podcastu.

PAULIE GARAND VYDÁVÁ NOVÉ EP MONOLOGY A PŘEDSTAVUJE NOVÝ SINGL REASON

Ve čtvrtek odpoledne proběhla v Chillu na Spinu premiéra nového tracku Paulieho Garanda - Reason. Kdy vychází EP Monology? Bude jen na streamovacích platformách nebo je možné si ho koupit i fyzicky? Kdo Paulieho inspiroval a jaký sound Paulie Garand zvolil u EP Monology? Dej si do uší call Romana Blinky a Paulieho Garnda přímo z vysílání rádia Spin 96,2 FM. 

MARPO EXKLUZIVNÍ PREMIÉRA TRACKU LESBY V ÉTERU RÁDIA SPIN

17. prosince v 8 večer vydává Marpo novej klip - Lesby! Bude to jen tenhle klip nebo můžeš čekat víc? A proč zrovna lesby? Jakou cestou soundu se vydá Marpo v roce 2021? Poslechni pár minut na telefonu Romana Blinky a Marpa v éteru rádia Spin 96,2 FM. A v 8 večer nabíhej na youtube a dej si to i s klipem, ať víš, o čem je řeč!

DORIAN HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Hostem středečního Chillu na Spinu byl Dorian z labelu BlakkWood. Nedávno vydal nové EP. Proč vyšlo online? Jaký je jeho nejstreamovanější song? Jakej typ zpráv mu nejčastěji fanoušci i fanynky posílaj? A odpovídá na všechny? Komu dal kdy facku? Jakej film viděl několikrát? Za co se stydí? Kdy ho na instagramu začalo sledovat přes 200 000 lidí. Živí ho jenom muzika nebo se věnuje i něčemu jinýmu? A jaká profese se dá ideálně zkloubit s profesí rappera. Jak vznikla spolupráce s Adamem Mišíkem? A byli spolu kluci ve studiu jen jednou nebo se chystá i něco dalšího? Poslechněte si další díl podcastu rozhovoru Romana Blinky s Dorianem.

PSYCHO RHYME HOSTEM CHILLU NA SPINU U ROMANA BLINKY

S kým si dokáže představit udělat track? Proč dal Dorianovi facku? Co by dělal, kdyby nedělal muziku? Šla mu škola? Spal někdy s holkou za prachy? Komu by doporučil přestat s děláním muziky? A co mu nejčastěji vytýkali rodiče? Za co se naposledy styděl? Chtěl by být na featu Karla Gotta? A proč už nemá tři kočky, ale pouze jen jednu? A co by o sobě napsal do encyklopedie rapu? Hostem úterního Chillu na Spinu byl Psycho Rhyme. Povídali jsme si nejen o nové desce ADHD, singlu Mamo a instagramu. A protože jsou Vánoce, dočkáš se i speciální rapové verze koledy Tichá noc. Tohle všechno si dej do uší v dnešním díle podcastu rádia Spin 96,2 FM.

MANIAK HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Kterej film viděl několikrát? Je na sladký nebo na slaný? Existuje někdo, komu by dal stopku v dělání hudby? Jakej průšvih ze základky si vybavuje? Jakej prank na koho udělal? Kdy vydává nový EP nech Rusa Flexit? Chystá vinyl? A jak Maniak tráví Vánoce? Zpívá koledy nebo rapuje i u stromečku? A kdo mu spravuje instagram? A když mu napíšeš, je šance, že dostaneš odpověď? A jakej je background tracku Chernobyl, kde je na featu Michajlov? A co by o sobě napsal do encyklopedie rapu? Dej si to v dnešním podcastu.

ADOLFEEN HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Ve středu odpoledne dorazil k Romanovi do Chillu na Spinu Adolfeen. Co na Tebe v dnešním podcastu čeká? Na čem si Adolfeen rád smlsne, kam by vzal na rande svoji vysněnou ploutev, s kým se naposledy popral, co a komu závidí, kdy se naposledy styděl nebo komu by okamžitě vzkázal vykašli se na dělání muziky. Dozvíš se, jestli by raději bydlel vedle Václava Klause nebo Miloše Zemana, můžeš si poslechnout jeho verzi Motlitby pro Martu, státní hymny nebo vánoční koledy. Dojde i na lámání chleba - v živém přenosu se plyšový delfín Adolfeen snaží dokázat, že Kapitán Demo není jen někdo, koho má featu v tracku Drž hubu, v dnešním díle podcastu Tě čeká test přátelství mezi Kapitánem a Adolfeenem. No a zazní i podrobnosti k nové desce a silvestrovskému koncertu. Dej si to od začátku do konce. Každá neposlechnutá minuta Ti může chybět.

VODAFONE MČR V PC HRÁCH ZNÁ SVÉ VÍTĚZE - SEBASTIAN DAŇO A HUBERT LUDWIG HOSTY CHILLU NA SPINU U ROMANA BLINKY

V kolika letech se člověk rozhodne být profesionálním hráčem? Jsou motivem peníze nebo chuť reprezentovat Česko? Kolik profesionálních hráčů v ČR v tuto chvíli existuje? Vydělá si profesionální hráč alespoň průměrnou pražskou mzdu? Nebo je to víc? Zrazoval kluky někdo od toho, aby se věnovali hráčství profesionálně? A co by dělali, kdyby nehráli? A jsou to nerdi nebo mají i své vlastní koníčky? Co poslouchají za muziku, na jaký koukají filmy a co na jejich zapálené hráčství říkají jejich protějšky? A zvládli by kluci komentovat utkání? Poslechni si aktuální díl podcastu. V jeho závěru si jedno takové komentování můžeš poslechnout.

MIKOLAS JOSEF HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Hostem středečního Chillu na Spinu byl Mikolas Josef. Kdy se naposled popral, jaký známky měl ve škole, jaký jídlo mu nejvíc chutná nebo za co se třeba stydí. Jaký bylo první setkání s bulvárem, jak si poradí s neoblomnými fanynkami a co dělala u jeho okna malá holčička s dalekohledem. Je pro Mikolase zajímavější Francie, Německo nebo je to úplně jinak. A jakou muziku vybral pro Tvoje uši a proč? I to si můžeš poslechnout v dnešním podcastu.

PAULIE GARAND HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Hostem čtvrtečního Chillu na Spinu byl Paulie Garand. Zajímá Tě, komu dal naposledy facku? Povolání, který chtěl dělat jako malej, jaká je jeho nejoblíbenější sladkost a co by o sobě napsal do encyklopedie rapu? Paulie se po roce vrátil ke spolupráci s Kenny Roughem na tracku Trip. Jde o jednorázovou spolupráci nebo ses chystá víc? A kdo je František Havránek z klipu Pablo? A proč o něm Paulie mluví jako o českym Di Capriovi? Poslechni v aktuálním podcastu rádia Spin na Spotify kanále nebo v repríze zítra v 19.00 na rádiu Spin 96,2 FM

MICHAJLOV HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Ve čtvrtek odpoledne se do Chillu na Spinu zastavil Michajlov! Jak se dostal do basy, jaký to bylo trávit čas sám se sebou nebo jaký jídlo z Pardubic by si dal Michajlov znovu? Jakej song z legendární televizní hitparády Eso Michajlova nakopnul k tomu poslouchat a později dělat rap? S kým a proč by si nedokázal Michajlov představit song. A jako bonus dva naživo rapovaný tracky z nový desky Limit ve studiu rádia Spin. Deska bude nabušená a vychází už 13. prosince!

SAX HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Ve středu v jednu dorazil do Chillu na Spinu Sax. Řešila se spousta věcí. Bude se Sax věnovat hlavně muzice nebo se ho dočkáme i v politice? Co říká Sax na volby do krajů a do Senátu? Jak změnil Saxe jako muzikanta i člověka příchod jeho dcerky na svět? Kterou tramvajovou linku má Sax nejraději nebo s kým spolupracoval na novém EP Prdel na hrnec. Zajímá Tě, jak se potkal Sax s Restem? A jak vznikl dnes již legendární track Řekni, kde ty kytky jsou? Témat spousta. Poslechni si dnešní podcast Saxe a Romana na rádiu Spin 96,2 FM.

JAMES COLE HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

V pátek odpoledne dorazil do Chillu na Spinu k Romanovi James Cole. Při poslechu sestřihu rozhovoru se dozvíš jakej byl James jako dítě, kde vyrůstal, kde hledal novou muziku, jaká hudba ho formovala, proč ho vyrazili ze školy, kde hledá muziku teď nebo jakou roli pro něj hrály klipy v jeho mládí a jakou roli hrají v současnosti. Dozvíš se, jak vznikala jeho nová deska G.O.A.T., proč si na spolupráci kromě Hugo Toxxxe vybral z newschoolerů Robina Zoota, jak moc je důležitý vizuál pro album a klip a na závěr dostaneš tip na song, kterej má James Cole aktuálně v uších. Dej si to!

KAZMA HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Hostem středečního Chillu na Spinu byl Kazma! Jakej byl jako dítě, co měl doma na plakátu a co a kde ukradl jako malej kluk. Co chtěl jako malej dělat a proč dostal kopačky. Jakou lidovku zazpíval na první dobrou a jaké nápovědy pro hledání zakopaného auta v rámci projektu zakopaljsemauto.cz prozradil si můžeš poslechnout v dnešním podcastu. Stejně tak se tam dozvíš, jak se do soutěže o milion korun a auto dostat.

IRONKAP HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Další Kapova deska je na světě. Jmenuje se B.A.M.N., je venku několik dní a má za sebou release párty i křest. Jak probíhá křest v sedě za zpřísněných opatření v době pandemie, co živí muzikanta v době, kdy se koncertuje málo nebo vůbec, co s Kapem udělala výzva v souboji IAF, jak se daří Kapovi za katedrou a při vyučování online? Poslechni si úterní rozhovor z Chillu na Spinu.

FOSCO ALMA HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Hostem Chillu na Spinu byl ve čtvrtek odpoledne Fosco Alma. Vydal album Foscoiiismus 3. Z něj jsme si pouštěli track WTF se skvělym beatem a hosty na featu Refewem a Tafrobem. Již od příštího týdne budete moci album Foscoiiismus vyhrávat v éteru rádia Spin. Jaké jméno by si Fosco vybral, kdyby se mohl přejmenovat, na čem byl naposledy v kině, jakej kdy na koho udělal podraz, jakou má negativní vlastnost a čím se jednou zapíše do dějin CZ-SK scény? Jak vznikala deska a proč opět nese název Foscoiiismus? Poslechni s v dnešním podcastu!

AMCO HOSTEM U ROMANA BLINKY V KOMUNIKÁTORU NA RÁDIU SPIN

Ve středu 19. 8. byl hostem u Romana Blinky na rádiu Spin rapper, zpěvák a producent AMCO. Jak se dostal k muzice, jak ho napadlo jak propojit sociální sítě se svými singly, který hudební nástroj mu přirostl k srdci, o létě, o životě a snech, které by si rád v muzice splnil, no a samozřejmě o křtu nové desky Vítej doma, který proběhne 21. 8. v pražských Letňanech.

TOMÁŠ KUČERA V KOMUNIKÁTORU: V USA KANDIDUJE NA PREZIDENTA KANYE WEST, JAKÝ CZ-SK RAPPER BY TO MĚL BÝT V ČR?

Všichni víme, že v USA kandiduje na prezidenta Kanye West. Chvíli kandidatura platí, chvíli je stažena, uvidíme, jak to dopadne. V jednom z letních Komunikátorů na rádiu Spin řešil Tomáš s posluchači našeho rádia, kdo by byl tou ideální hlavou státu, pokud by to měl být rapper. Jaká jména padala a proč si můžeš poslechnout v aktuálním Tomášově podcastu.

HONZA BENDIG A REFEW U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Honza a Erik udělali novej track. Jmenuje se Kubánka a má potenciál letního hitu, který si budeme všichni zpívat i za deset let. Jak track vznikal, kde se točil klip, jak se kluci k sobě dostali, kdo obdivoval koho a kdo komu nabídl spolupráci i to jsou témata, která rozhovor řeší.

DANIELA DRTINOVÁ HOSTKOU U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Daniela Drtinová - z televizní obrazovky ji známe roky. Ať už si ji pamatujete z pořadů České televize - 21, Debata, Události, komentáře nebo ze současného projektu internetové televize - DVTV, víte, o koho jde. Pro někoho může být překvapiením, že právě Daniela ráda tančí, poslouchá funky a rap a jedním z oblíbených rádií, které poslouchá je rádio Spin 96,2 FM. Jak se připravuje na svoje rozhovory, kdo ji dovedl k hip hopu, jak vypadá playlist, který si sama pro vysílání sestavila? Dozvíte se v aktuálním podcastu. Dejte si to od začátku do konce. Na konci rozhovoru se pokusím z moderátorky kriticko-analytického formátu DVTV udělat moderátorku rádia Spin 96,2 FM. Tak schválně, jestli se mi to podaří.

TOMÁŠ KUČERA: NEALKO DRINKY PODLE POSLUCHAČŮ RÁDIA SPIN

Jedním z témat komunikátoru na rádiu Spin 96,2 FM byly nealko drinky. Je nejčastějším nealko drinkem v létě Birell, voda nebo nějaká domácí limonáda? A jaké jsou Tvoje další tipy. V prvním červencovém Komunikátoru se na to snažil přijít Tomáš. Dej si to.

VLADIMÍR 518 HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Ve středu odpoledne dorazil do studia rádia Spin 96,2 FM Vladimír 518. Jak vznikal před lety track Du dolu? A jaký význam má pro Vladimíra 518 track Poslední den, který najdeš na Wichově desce Yak Ryba? Jak se natáčel klip v době pandemie? A kde bude pražská premiéra klipu Poslední den? A je Pobřežní hlídka jen Orionův track nebo spíš plán PSH na letošní léto? A kdy se koná koncert v Riegrových sadech?

MARPO HOSTEM V CHILLU NA SPINU U ROMANA BLINKY

Poprvé po karanténě dorazil Marpo k Romanovi do Chillu na Spinu. Co Ota vařil v karanténě, jakej film objevil, co ho nejvíc štvalo a s kým si nejvíc telefonoval v době, kdy se nesmělo téměř vůbec nic. Na kdy se posune chystaná show v Edenu, kdy vyjde nová deska a jaká byla spolupráce s Lenny a bude někdy zpívat Lenny česky nebo zůstane jen u angličtiny? A jaká bude Marpova letní dovolená? Poslechněte si v pondělním podcastu rádia Spin 96,2 FM

MC ADOLFEEN HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Ve středečním vydání Chillu na Spinu se u Romana zastavil Adolfeen. Jaká je cesta k Andělovi? Kdy vyjde první deska? Kdo se na ní objeví? Kdo pomáhá Adolfeenovi tvořit beety a kdo další se objeví na featu? Je Adolfeen fenomén letošního jara a za rok se vytratí nebo jde o dlouhodobý projekt, který tu chyběl? A pozná Adolfeen svoje kolegy z CZ-SK scény v hudebním kvízu? Chodí Adolfeen do kina a je vůbec ještě něco, co ještě nezkusil a láká ho to? Poslechni si středeční rozhovor Adolfeena a Romana na rádiu Spin 96,2 FM.

REGINALD A SOFIAN HOSTY U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Potkali se zhruba před rokem. Od té doby spolu začali tvořit. Zatímco Reginald je na scéně od svých 14 let, Sofian je téměř nováčkem, talentovaným nováčkem. Aktuálně vystřelili s peckou Easy, Easy, kterou předvedli naživo ve vysílání rádia Spin 96,2 FM.

ORION HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Co dělal Orion v karanténě? Jaký jedl nejčastěji jídlo? Co mu nejvíc chybělo? Jak probíhala tvorba tracku Sám doma, na kterém se objevily významné osobnosti CZ-SK scény - Vladimír 518, Čis T, Maniak, Supa, Delik, 7KRÁT3, Vec, Rest? Jak vznikla myšlenka uspořádat koncert na Čecháči před kostelem? Kdy se dočkáme EP Debil a kdy PSH vystoupí v nejbližších termínech v Praze? Poslechněte si rozhovor Romana s Orionem.

PAULIE GARAND HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Paulie Garand s DJ Wichem vydali novou desku Mezi prsty. Koho si vybral na spolupráci na albu, jak vypadá grafická úprava desky, kdy vyjde vinyl, kdy bude křest a kdy se chystá tour k desce se dozvíš v tomto podcastu.

SHARLOTA HOSTEM U ROMANA BLINKY V CHILLU NA SPINU

Sharlotta vydala novou dvojdesku - Sextape. Představit ji přišla do pondělního Chillu na Spinu. Povídali jsme si o pandemii, o zavřených klubech, šití roušek, ale hlavně o muzice a nové desce.

ELIS MRAZ HOSTEM KOMUNIKÁTORU U ROMANA BLINKY NA RÁDIU SPIN 96,2 FM

V sobotním Komunikátoru jsme si povídali s Eliškou Mrázovou o karanténě, filmech, muzice a třeba i o zrušeném letošním ročníku hudební soutěže Eurovize.

PAULIE GARAND HOSTEM U ROMANA BLINKY V KOMUNIKÁTORU NA RÁDIU SPIN

V květnu 2020 vydává liberecký rapper Paulie Garand novou desku. Tu připravuje společně s DJ Wichem. Jak Paulie Garand tráví karanténu, jak se točí v období omezení pohybu klip a je možné Paulieho v nejbližších dnech vidět online? Poslechněte si krátké povídání nejen o skladbě Tonout v tónech.

MC ADOLFEEN HOSTEM V KOMUNIKÁTORU U ROMANA NA RÁDIU SPIN 96,2 FM

První rapující delfínek na světě doplul představit novej singl do studia rádia Spin 96,2 FM. Kromě muziky prozradil Romanovi svoje hudební ambice a nejen ty - s největší pravděpodobností se bude ucházet i o Hrad v dalších prezidentských volbách.

MIKE TRAFIK HOSTEM U ROMANA V KOMUNIKÁTORU

I v době pandemie koronaviru pro Tebe chystáme rozhovory. Ve středu 25. 3. byl hostem u Romana Blinky Mike Trafik. Kromě toho, jak vyplnit volný čas v době omezení pohybu dává Mike T doporučení na koncerty, které můžeš sledovat na MALL TV. Z dalšího se pak dozvíš o nových singlech a dalších chystaných projektů PSH a labelu BiggBoss.

KOUKR HOSTEM U ROMANA V CHILLU NA SPINU

Koukr z labelu BlakkWood vydal novou desku RK a prisel ji predstavit do rádia Spin 96,2 FM do Chillu na Spinu k Romanu Blinkovi. Kromě nového alba přišla řeč na rodinu, cestu k rapu i samotný proces tvorby hudby. Koukr rovněž prozradil, jak to bylo s cestou do BlakkWoodu a proč je právě BlakkWood jeho domovským labelem. 

MICHAJLOV HOSTEM U POETY V POŘADU BLACKCHART

Brněnský rapper Michajlov se zastavil 24.2. v Black Chart na rádiu Spin, kde v zatím nejotevřenějším rozhovoru popsal život ve vězení, jaká je realita oproti filmům, jak tam trávil čas a jak vycházel se spoluvězni nebo bachaři. Došlo samozřejmě i na poslední album, jeho vznik, shánění hostů a celý proces vydání "na dálku". A mnoho dalšího. Michajlov momentálně vyráží na velkou tour, nenech si ho ujít ve svém městě!

THEODOR VACHLER HOSTEM U ROMANA V CHILLU NA SPINU

Theodor Vachler je sedmnáctiletý student gymnázia, který se věnuje muzice. Muzika je jeho život a jeho největší sen je potkat se na jednom pódiu s Post Malonem. Nejen o těchto snech, ale převážně o albu Obři a víly a nově připravovaném EP je rozhovor Romana Blinky a The-O.

Zdeněk Pohlreich u Romana v Chillu na Spinu

Zdeněk Pohlreich byl hostem Romana Blinky v Chillu na Spinu. Kromě vzpomínek na Ano, šéfe byla tématem rozhovoru nová Zdeňkova show - Superšéf.