Podcast

MIKE TRAFIK HOSTEM U ROMANA V KOMUNIKÁTORU

I v době pandemie koronaviru pro Tebe chystáme rozhovory. Ve středu 25. 3. byl hostem u Romana Blinky Mike Trafik. Kromě toho, jak vyplnit volný čas v době omezení pohybu dává Mike T doporučení na koncerty, které můžeš sledovat na MALL TV. Z dalšího se pak dozvíš o nových singlech a dalších chystaných projektů PSH a labelu BiggBoss.

KOUKR HOSTEM U ROMANA V CHILLU NA SPINU

Koukr z labelu BlakkWood vydal novou desku RK a prisel ji predstavit do rádia Spin 96,2 FM do Chillu na Spinu k Romanu Blinkovi. Kromě nového alba přišla řeč na rodinu, cestu k rapu i samotný proces tvorby hudby. Koukr rovněž prozradil, jak to bylo s cestou do BlakkWoodu a proč je právě BlakkWood jeho domovským labelem. 

MICHAJLOV HOSTEM U POETY V POŘADU BLACKCHART

Brněnský rapper Michajlov se zastavil 24.2. v Black Chart na rádiu Spin, kde v zatím nejotevřenějším rozhovoru popsal život ve vězení, jaká je realita oproti filmům, jak tam trávil čas a jak vycházel se spoluvězni nebo bachaři. Došlo samozřejmě i na poslední album, jeho vznik, shánění hostů a celý proces vydání "na dálku". A mnoho dalšího. Michajlov momentálně vyráží na velkou tour, nenech si ho ujít ve svém městě!

IRONKAP HOSTEM CHILLU NA SPINU

IRONKAP aka Jakub Studený byl v pondělí odpoledne hostem u Romana Blinky v Chillu na Spinu. Témat k povídání bylo hodně - sólová tvorba, Troublegang a Eden 2020, ale hlavně jsme řešili páteční IAF 2 v pražské O2 Arena Universum, kde se v rámci galavečera IRONKAP utká se soupeřem v K1.

THEODOR VACHLER HOSTEM U ROMANA V CHILLU NA SPINU

Theodor Vachler je sedmnáctiletý student gymnázia, který se věnuje muzice. Muzika je jeho život a jeho největší sen je potkat se na jednom pódiu s Post Malonem. Nejen o těchto snech, ale převážně o albu Obři a víly a nově připravovaném EP je rozhovor Romana Blinky a The-O.

Zdeněk Pohlreich u Romana v Chillu na Spinu

Zdeněk Pohlreich byl hostem Romana Blinky v Chillu na Spinu. Kromě vzpomínek na Ano, šéfe byla tématem rozhovoru nová Zdeňkova show - Superšéf.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.