Během letního výletu do Států stihl Ben Cristovao natočit hned dva klipy!

Penny je první z nich a měl premiéru o víkendu. Ben Cristovao miluje cestování, a tak se není moc co divit, že jeho další videoklip vznikl opět v zahraničí. Singl Penny najdou fanoušci na Benově novém albu Palmy a Neony, které má vyjít letos na podzim.

Po Thajsku (Sweet Chilli), Japonsku (Instagram) a Malajsii (ASIO) přichází klip ze slunné Kalifornie. Do Los Angeles Ben odjel za svojí sestrou, která tady žije a během jednoho odpoledne na Venice Beach natočil s režisérem Tomášem Kasalem jednoduchý videoklip, který Vás ale okamžitě chytne skvělou náladou, rozzářenými barvami a úderným textem. Venice Beach v Los Angeles je mekkou pro všechny volnomyšlenkářské pouliční umělce a taky oblíbeným místem setkání pro různé sportovce - od jezdců na skateboardech po kulturisty (je zde například legendární tělocvična Muscle Beach, kam chodil cvičit například Arnold Schwarzeneger).

"Nejde úplně o klip, ale spíš o vizuál k songu Penny. Song měl vyjít až na desce, ale nějak jsme se s Tomášem Kasalem hecli, že to vypustíme na ty poslední dva víkendy prázdnin," dodává k singlu Ben.

Penny na YouTube zde: https://www.youtube.com/watch?v=LHlbNh5v-2k

WAV PENNY KE STAŽENÍ ZDE:

Nová deska Bena Cristovao ponese název Palmy a Neony a vyjde letos na podzim. Už brzy oznámí také prostřednictvím svých sociálních sítí termíny letošního turné, které bude svou podobou opravdu výjimečné. V dohledné době bude zveřejněn také Benův cover písně Davida Kollera, který připravil (stejně jako Kato, Android Asteroid, Hentai Corporation nebo Katarzia) pro kompilaci David Koller & Friends - ta má vyjít v září.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.