COOLIFE FEST NA SMÍCHOVSKÉ NÁPLAVCE

Největší freestyle show, která v ČR nemá obdoby, odstartuje už v sobotu 21. května na pražské náplavce. Hned od rána rozpumpují návštěvníkům adrenalin exhibicemi zástupci českého freeskiingu a snowboardingu, swoop freestylu, highdivingu, fly, jet i skateboardů. Pro milovníky BMX si kanál Prima COOL připravil opravdovou pecku – mistrovství ČR v minirampě na pontonu uprostřed Vltavy! A co víc? COOLIFE FEST budou celý den provázet zajímavé workshopy, filmy i přednášky, zakončené koncertem Paulieho Garanda, který se postupně prolne do afterparty na Cargo Gallery s jedinečnou atmosférou – to celé na břehu Vltavy. Akci pořádá primácká agentura SOLOOTIONS a je pro všechny návštěvníky zdarma.

V sobotu 21. května nabídne pražská náplavka třetí ročník největší letní freestyle show COOLIFE FEST. Na návštěvníky čeká doslova dechberoucí program v čele s exhibicemi reprezentantů a legend freeskiingu a snowboardingu, jako jsou Marek Skála, Vojta Břeský, Radek Palkoska nebo Jan Febr, kteří předvedou své triky na ještě větších skocích než v uplynulých ročnících. Chybět nebude exhibice Highjump a Swoop Freestyle Show nejlepších českých skydiverů, mistra ČR Petra Civína ve Flyboard Show ani banda šílenců bez pudu sebezáchovy kolem Malyow Silvera - surfařů na motorovém surfu.

„COOLIFE FEST je jedním z mladších eventů v portfoliu Prima COOL, který si za pouhé dvě sezóny své působnosti získal tisíce fanoušků z celé republiky a hned v prvním roce ukázal enormní zájem o adrenalinové sporty," říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima. „Letošní ročník posouváme zase o laťku výš a v duchu konceptu LIFE IS COOL přinášíme na hladinu Vltavy i 20palcová kola. Tentokrát nepůjde o žádnou exhibici, ale rovnou o Mistrovství ČR v BMX minirampě, kde se představí elitní čeští jezdci."

Exhibice si diváci mohou užít od 11.00 v prostorách COOL CITY, které Prima COOL postaví na Smíchovské náplavce. Celou akci mohou fanoušci sledovat také na sociálních sítích prostřednictvím živého streamu. Aktuální informace jsou k dispozici na Facebooku Prima COOL a Coolife.cz.

Akce navazuje na mimořádně úspěšný koncept COOL HIGHJUMP TOUR 2020, který vyvrcholil exhibiční skokanskou show na Smíchovské náplavce v Praze a vysloužil si pozornost tisíců diváků, celé řady médií i České eventové asociace, která události v rámci svých výročních cen udělila třetí místo v kategorii Zábava a showbusiness.