DANCE FLOOR ATTACK OPĚT VE VELKÉM STYLU

V sobotu 21. ledna se v hradecké Denoche music hall uskutečnil již 17. ročník prestižní taneční události – Dance Floor Attack 2023 (DFA).

Akci pořádá domácí taneční skupina T-BASS. Jedná se o největší street battle v Česku, a tak není divu, že tradičně láká i největší taneční hvězdy z Čech a Slovenska, aby se zde utkali o titul Nejlepší česko-slovenská streetdance crew. V porotě soutěže vždy usednou zahraniční hvězdy světové extra třídy, a je tedy zárukou odbornosti a férového rozhodování. Tentokrát pozvání přijali Nelson Ewande a Laura Nala (oba z Paříže) a Perla (Švýcarsko). DFA je však pro svůj koncept vyhledávanou událostí nejen pro tanečníky, ale i pro širokou veřejnost. Jde totiž o komplexní show tvořenou kromě úchvatných tanečních výkonů také hudebními vstupy, videoprojekcí, či světelnou i pyrotechnickou kulisou.

Denoche music klub tak opět praskal ve švech, atmosféra byla jako vždy výjimečná a každý si tak mohl užít skvěle prožité taneční odpoledne. Celou show zahájili exhibicí slavní Losers cirque company z Prahy, DJ MA2T z Francie se postaral o hudební stránku a jako průvodci se poprvé letos představili Alberto Gola a Pedro Feri z Prahy. Celkovými vítězi DFA 2023 se nakonec stali Dogga Clan z Prahy, kteří se ve finále ve strhující podívané postavili proti rovněž pražským Opatow Flavours. Dance Floor Attack je skutečně ozdobou královéhradecké kultury i díky podpoře Města Hradec Králové a Královéhradeckého kraje.