ESPORTOVÁ SHOW O 4,5 MILIONU KORUN! VSTUPENKY NA TIPSPORT MČR CS:GO V PRODEJI!

Od 4. do 6. listopadu proběhne na BVV brněnském výstavišti v rámci festivalu Life! česká esportová událost roku. Šampionát MČR pod hlavičkou agentury PLAYzone, kterým vyvrcholí sezona, se zde uskuteční už posedmé. V letošním roce se v Brně představí fanouškům nejlepší hráči titulu Counter-Strike: Global Offensive, kteří si během roku rozdělí v této soutěži rekordních 4,5 milionu korun. Zároveň se návštěvníci mohou těšit na spoustu herních novinek a vychytávek od předních značek, které se představí na MČR EXPO v pavilonu B.

Pořádající agentura PLAYzone dnes oficiálně zahajuje prodej lístků na Tipsport MČR CS:GO. Jde každoročně o největší a nejprestižnější esportovou událost, kterou si nenechávají ujít desetitisíce fanoušků nejenom z Česka a Slovenska. V době před pandemií prošlo branami festivalu Life! přes 50 000 návštěvníků. Na místě tak vždy panuje skvělá atmosféra a nejinak tomu bude 4. až 6. listopadu. Základní vstupenku pořídí zájemci na oficiálních stránkách turnaje MČR. Základní jednodenní vstup vyjde pro páteční a nedělní program na 180 Kč, v sobotu pak na 230 Kč. V nabídce jsou dále jednodenní a třídenní Premium balíčky za 399, respektive 999 Kč. S nimi získají držitelé například přednostní vstup na bar, energetický nápoj a drobné dárky od partnerů akce. Nejnáročnější fanoušci si mohou zakoupit třídenní VIP balíček, ve kterém získají kromě zmíněných výhod také vstup do VIP zóny, účast na exkluzivní VIP party pouze pro pozvané hosty, poukázku na festivalový merch a další bonusy. Cena nejvyššího balíčku je 2 499 Kč. Všechny vstupenky opravňují k navštívení celého festivalu Life!, který obsahuje sekce SPORT Life!, DANCE Life!, IN-JOY Life.

„Rok 2022 patří revoluci v esportu a revoluční bude i letošní vyvrcholení sezóny MCŘ. Návštěvníci se ale opět mohou těšit na desítky vystavovatelů, kteří předvedou své herní novinky. Tento oblíbený koncept zůstává stejný. Po celý prodloužený víkend bude připraven zábavný program a samozřejmě ty nejlepší zápasy v počítačových hrách, které v Česku můžete vidět. Letos ale chystáme ještě jedno speciální velké překvapení v podobě nezapomenutelné show. Detaily odhalíme již brzy. Mohu ale prozradit, že opět posuneme MČR o něco výš, tak se těšte," říká Lukáš Pleskot, výkonný ředitel agentury PLAYzone, která Tipsport MČR CS:GO organizuje.

Zlaté medaile se v Brně pokusí obhájit liberecký tým SINNERS, který bude opět patřit mezi největší favority. Ještě před samotným grandfinále ale čeká celky ještě jeden velký kvalifikační turnaj. Již 17. a 18. září se ve Vodafone PLAYzone Areně uskuteční Tipsport CS:GO Praha. Soutěží se o důležité body a finanční odměnu 1 milion korun. V celé sezoně si pak nejúspěšnější týmy rozdělí celkem 4,5 milionu.

Titulárním a generálním parterem letošní sezóny MČR v CS:GO je sázková kancelář Tipsport. Dalšími partnery jsou síť restaurací KFC, výrobce počítačových sestav HAL3000, výrobce herních židlí DXRacer, výrobce energetických nápojů Red Bull, výrobce herních zařízení AORUS, automobilka Hyundai a výrobce monitorů AOC.

Více informací najdete na MCR.gg a PLAYzone.cz.

Odkaz na vstupenky