FESTIVAL UNITED ISLANDS OF PRAGUE MÍŘÍ DO PRAŽSKÝCH KLUBŮ

Festival United Islands of Prague spojil síly s hudební médiem a movementem Klubovna a přináší společný projekt United Klubovna! Půjde o společnou sérii koncertů po pražských klubech, která od ledna do května 2024 do dosud nepříliš zavedených pražských klubů a prostor, přivede speciální tematické večery, které propojí interprety a fanoušky, napříč několika žánry. Celou patnáctku interpretů, line-up a předprodej vstupenek lze už teď najít na webu www.unitedklubovna.cz.

"S festivalem United Islands of Prague už víc než 20 let představujeme nové a svěží hudební objevy, a české publikum má na našem festivalu skvělou možnost přijít na premiérové koncerty českých i zahraničních hvězd, které leckdy vůbec poprvé stojí na větších podiích. Jsem proto rád, že nové hudební objevy teď budeme moci ukazovat nejen na festivalu, ale díky spojení s Klubovnou i v pražských klubech po celý rok," říká producent festivalu United Islands of Prague Martin Voňka.

Od ledna do května 2024 se uskuteční celkem pět koncertních tematických večerů v pěti různých místech - v Bowl Baru ve Vršovicích, v Chapeau Rouge na Starém Městě, v Beats From Basement na Krymské, v Ty Kávo na Smíchově a první série bude v květnu zakončena v klubu Elpíčko na Palmovce.

"Jsme nesmírně poctěni, že se můžeme na tomto novém a zatím největším projektu, jehož jsme byli dosud součástí, podílet. Věřím, že půjde - jak po hudební, tak zážitkové stránce - o skvělé eventy. Line-up jsme poctivě selektovali a z jeho celkové podoby máme opravdu velkou radost. Promítají se do něj žánry, kterým jsme se vždycky primárně věnovali, ale chtěli jsme vykročit i novým směrem a začít se tuzemskou scénou zabývat jako celkem a nestát na místě. Snad se to povedlo. A hlavně, přijďte se mezi lednem až květnem do klubů přesvědčit sami. Bude to doslova divoká žánrová plavba napříč Prahou," říká s nadšením zakladatel webu Klubovna.net Michal Nguyen, známý v hudebním prostředí jako Gumi.

První event série United Klubovna zavede 27. ledna 2024 hudební fanoušky do vršovického Bowl Baru, který kromě specifického hudebního sálu nabízí také unikátní rampu. Můžete se těšit na trojici kapel, které vás spolehlivě strhnou k tanci, singalongům a moshpitu.

Vstupenky lze koupit za 150 korun na webu www.unitedklubovna.cz nebo v síti Ticketstream.