Fresh and Fat bistro

Fresh & Fat bistro je místo, kde se spojuje moderní gastronomie a design. Ať už se rozhodnete pro vydatnou nebo odlehčenou zdravou snídani, polední menu, salát nebo dezert, vždy se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu.

„Fresh“ Vás nenechá na pochybách, že jste na tom správném místě a „Fat“ Vás o tom bezezbytku přesvědčí. Kromě páté chutě umami se hrdě hlásíme i k té šesté. Zdravý tuk je nositelem chuti a my s ním umíme pracovat tak úžasně, že se musíte přesvědčit sami. Pokud si však budujete důvěru po malých krůčcích, začněme od začátku. Vítejte ve Fresh…

Co jinde nenajdete  - domácí udírna

Rádi bychom, aby Vám naše jídlo chutnalo a vonělo. Používáme osvědčené techniky zpracování potravin. Uzení, nakládání, fermentování.

A kdo pro Vás vaří?

Roman KINTLER

Mladý ambiciózní šéfkuchař, který pracoval v moderních slovenských restauracích, na svojí profesní cestě spolupracoval i s Marcelem Ihnačákem a Jaroslavem Žídkem. Pro Romana je pracovní krédo poctivost a odpor k mražených polotovarům. Nebojí se experimentovat a bořit zažitá pravidla. Svojí práci a výsledek na talíři považuje za svoji nejlepší vizitku pro každého hosta.

Pro více informací klikej na: http://www.freshandfat.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.