HIT NEBO SHIT - 58G – BBC 1XTRA

V rubrice HIT nebo SHIT rozhodujete vy spinneři každý čtvrtek o tom jestli se vybranej track odstane do eteru radia spin, nebo jestli ho naopak spláchneme a už ho tu vživotě nezahrajeme.

Dneska se před hlas lidu postavil underground, který už pomalu, ale jistě vystrkuje růžky na pomyslné výsluní české rapové scény, řeč je o Jihlavské partě s názvem 58G, v jejímž čele stojí fotbalista Teplic a rapper v jedné osobně - Tomáš Kučera aka TK27.

58G vydali loni svojí debutovou desku 58tape vol. 1 no a sklízejí s ní úspěchy nejenom od fanoušků, ale i od hudebních kritiků. Vyhráli třeba objev roku v cenách Vinyla a dokonce se dostali i do nominace v kategorii "rap" v cenách Anděl, kde jsou po boku Yzomadiase a Viktora Sheena.

I když tohle kombo zní velice slibně a nadějně v éteru Rádia Spin 96,2 FM se žádná sláva nekonala. Drtivá většina spinnerů se shodla na tom, že tenhle track, se do éteru nehodí a tudíž až na výjimky zaznělo jednohlasně - SHIT. Spinneři tak opět dokázali, že jsou přísná porota a jentak něco je na zadek neposadí!

Video

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.