NOVÝ SINGL PRAGO UNION HLÁSÍ BRZKÝ PŘÍCHOD NOVÉ DESKY

Nové album Prago Union se jmenuje Příduhned… a vychází 19. srpna! Jako první vlaštovku kapela právě vypustila singl „Marná“.

Ačkoli by slova Marná a Příduhned… v souvislosti s Prago Union mohlo zvednout pár obočí, vše už je jasné a Prago plní plán oslav svých 20 let na scéně do puntíku. Když v červnu vypouštěli digitální kompilaci nevydaných skladeb Mimo Jiné, slibovali na prázdniny zcela novou desku. A přestože zatím poslední studiovka Made In Strašnice byla tou dobou jen rok mladá, tak svého slibu dostáli v plném rozsahu.

Příduhned… je touto dobou již v lisu a čas působení Prago zvuku na naše sluchové aparáty zde připomíná rovných dvacet nových písní. K oslavám se připojili i hosté Rest, Prezident Lourajder a Johny Boss na mikrofonu a mnoho dalších se stavilo obsloužit i jiné studiové vybavení. Ti, kdo slyšeli, dosud pjejí jenom chválu, takže nezbývá, než se těšit na 19. srpen. Chcete-li mít fyzický nosič mezi prvními, musíte navštívit křest, který se koná den před vydáním, tedy 18. srpna v Ledárnách Braník. Tam už bude CD v prodeji.

Čekání si zkrátíme poslechem singlu „Marná“, který bude ještě před vydáním alba následován singlem číslo dva zhruba o týden později. Konkrétně půjde o skladbu „Pomalu, Ale Rychle“. S dalšími informacemi Příduhned… Singl „Marná“ je k přehrání zde na Spotify.

Prago Union PŘÍDUHNED… (19. 8. 2022)

1. Mezi Levely

2. Pomalu, Ale Rychle

3. Pořadník

4. Vážně Neberu (ft. Prezident Lourajder)

5. Mě100

6. RapVIIem

7. Návrat Muže J. Ž.

8. Že Co?

9. Po Poslechu Smažte (ft. Rest)

10. Záděra

11. Šéf

12. Cesta Draka

13. Pračo Pygo!

14. Kontraband (ft. Johny Boss)

15. Den Otevřených Oken

16. Marná

17. Příduhned… (Už Běžim)

18. Nechat Unášet

19. Divoký Sny

20. Manifest (P.S.)