„PRAŽSKÉ“ RÁDIO SPIN SLAVÍ 15 LET V ÉTERU - NOVĚ SI HO BUDOU MOCI POSLUCHAČI NALADIT I V REGIONECH

Rádio SPIN slaví 15 let v éteru a rozšiřuje svůj program do několika dalších regionů České republiky. Od 1. 4. si ho tak budou moci naladit posluchači v Liberci, Hradci Králové, Havlíčkově Brodě, Jihlavě, Táboře, Českých Budějovicích, Plzni a Karlových Varech. Doposud mohli rádio SPIN poslouchat jeho fanoušci pouze v Praze.

Unikátní obsah rádia SPIN si v průběhu let získal stabilní základnu posluchačů mladší cílové skupiny a v současnosti je jediným svého druhu na českém trhu. „Symbolicky k patnáctiletému výročí rozšiřujeme program rádia SPIN do několika dalších regionů, a cílíme tak na nové spektrum posluchačů konceptem, který přináší svěží, svérázný a osobitý projev a který na českém trhu doposud chyběl. Z našich průzkumů vyplývá, že tímto krokem potenciálně oslovíme 200 000 nových posluchačů, kterým budeme prostřednictvím dalších frekvencí přinášet kvalitní kontent se zaměřením na hip hop a rap,“ uvádí Jan Čadek, obchodní ředitel divize rádií Media Clubu.

Rádio SPIN je městskou hudební stanicí, která se zaměřuje na mladší cílovou skupinu (12–29 let) poslouchající hip hop, rap a r´n´b. Posluchačům nabízí především oldschool, newschool a nejvíc CZ-SK scény v českém éteru. „Společně s rozšířením obsahu rádia SPIN do dalších regionů přinášíme nejen updatovanou verzi loga, ale také nový slogan: Nejvíc rapu v rapublice, který vychází z hudebního zaměření stanice,“ uvádí Roman Blinka, ředitel stanice rádia SPIN, a doplňuje: „Kromě hudby se rádio SPIN bude dále zaměřovat na poskytování dopravních informací pro řidiče, kulturního a společenského servisu a ve zpravodajství klást důraz převážně na rap a klíčové sportovní události nejen v republice.“

Rádio SPIN si mohou posluchači od 1. 4. naladit na těchto frekvencích:

Praha – 96,2 FM

Liberec – 94,1 FM

Hradec Králové – 104,1 FM

Havlíčkův Brod – 89 FM

Jihlava – 96,2 FM

Tábor – 107,8 FM

České Budějovice – 106,8 FM

Plzeň – 94,9 FM

Karlovy Vary – 87,8 FM

Video