PRODUCENT A SONGWRITER UNDER MY PILLOW VYDÁVÁ SVÉ PRVNÍ ALBUM „ DAYDREAMS “

Matěj Soukup a.k.a. Under My Pillow, který se svojí produkcí podílel na vzniku alba „ Amonit “ rap p era Paulieho Garanda , přichází se svým prvním solo projektem s názvem „ Daydreams “. Mladý rodák z Hořovic oznámil své nové album skrze singl „ All Day “, track plný slunečního svitu a uvolněné nálady, který společně s klipem od Ondřeje Kudyna z Native Films vyšel na konci srpna.

Zbytek alba se však nese v poněkud vážnějším duchu a témata jako je sebeláska, autenticita, mentální zdraví, nebo strach jsou středobodem celého projektu. „ Hudba je pro mě, stejně jako pro mnoho lidí, primárně terapie. Je to konverzace s vlastním já, kter á mi pomáhá pochopit, co se v té mé hlavě vlastně děje. “ Na svém novém albu má UMP taky několik hostů.

Například na tracku „ Přestaň Snít “ se sešl a hned tři velká jména, a to Ego, Renne Dang a Paulie Garand. Dále svůj hlas propůjčil také talentovaný sloven ský zpěvák a rap p er Yael , nebo český songwriter a zpěvák Štěpán Urban. O zvuk se postaral liberecký producent Kenny Rough.

Album „ Daydreams “ vyšlo na všech streamovacích platformách a ty si ho můžeš poslechnout zde