SPIN TALK S RICHARDEM WÁGNEREM

Je mu 24 let a víc než jeho obličej znáš pravděpodobně jeho hlas. Na svém kontě má desítky filmů a seriálů, v nichž postavy mluví právě jeho hlasem. Hlas propůjčil i postavám v počítačových hrách.

Můžeš ho najít za kamerou stejně tak jako před ní. Kromě dabingu se jmenuje i režii, herectví a moderování podcastů.Když ho potkáš na chodbě, máš pocit, že nikdy nemůže mít ani špatnou náladu. Hostem aktuálního Spin Talku je Richard Wágner. Je příbuzném slavného skladatele Richarda Wágnera? Jaký byl jeho první dabing a co je potřeba proto, aby se člověk k dabingu dostal. Jakou postavu by chtěl dabovat, co mu dabování přijde lehký a co zase těžký a kolik toho musí dabér namluvit, aby se vůbec uživil. A jakej vztah má k rapu? A jak se popere s úkolem, který dostal za to, že do studia rádia SPIN dorazil pozdě. Nejen o tom bude aktuální vydání SPIN TALKu.

Spin Talk poslouchej v éteru každý čtvrtek od sedmi večer, každou sobotu od sedmi večer, na spotify kanále rádia SPIN nebo na youtube kanále rádia SPIN, kde si ho můžeš dát i s videem.

Video