STOP ZEVLING! 10.9. V CENTRU ČERNÝ MOST! VSTUP ZDARMA!

Stop Zevling a Strawberry Fields festival ovládne 10. září Černý Most. Zdarma můžeš vyrazit na The Plastic People of the Universe, Oriona s Čistychovem, Hellwanu, nebo The CELLO Boys. Čekají tě turnaje v nohejbalu, streetballu, fotbalu a spousta sportovních a kreativních workshopů, kde se zabaví celá rodina.

Již 10. září se vrací oblíbený pražský Stop Zevling a Strawberry Fields festival, který na Černém Mostě obstará nabitý hudební, sportovní a doprovodný program. Malí i velcí si pak mohou vybrat mezi spoustou aktivit a workshopů. Už 16. ročník Stop Zevling festivalu letos láká na vystoupení legend domácího undergroundu The Plastic People Of The Universe a zahrají i dva původní členové kapely. Speciální společnou show připravuje Orion s Čistychovem, zásadní jména CZ/SK hip hop scény se společně sejdou po několika letech a návštěvníci si jejich koncert dozajista řádně vychutnají. Něžné pohlaví zastupuje letos v programu vycházející hvězda domácího rapu Hellwana, zpěvačka a rapperka o které je v poslední době slyšet čím dál tím víc častěji a její živá vystoupení patří k tomu nejlepšímu, co lze v současnosti na domácí scéně vidět a slyšet. Mladou krev zastoupí člen Central Gangu Forrest Blunt a společně s DJ Fillem budou reprezentovat novou generaci českého rapu. Kromě zmíněných jmen se návštěvníci mohou těšit na spoustu DJs a dalších interpretů. Programem pak provedou moderátoři Poeta a Vlado.

Desátý ročník Strawberry Fields je nabitý akcí. Sportovci se mohou těšit na parkour workshop, který povede banda z ArtMoving. Pro milovníky hip hopu je nachystán break dance workshop společně s exhibicí od Opatow Flavours. Žonglování, balancování a další cirkusové triky vyučují umělci z Hoopeto. Kreativci ocení linorytovou dílnu, své oblečení mohou vylepšit sítotiskem, či si vyrobit svůj šperk.

Vzdělávací platforma SecondBrand si letos nachystala upcyklační workshop, kde staré oblečení dostane nový šmrnc. Vyzkoušet si bude také možné hydrodipping, díky kterému se návštěvníci naučí zacházet s barevnými spreji. Na Strawberry stage budou k vidění The CELLO Boys, Bachtale Apsa nebo DJs: Ill Ricka, Duga a Scaffera a další. V rámci Sport Jamu mohou týmy i jednotlivci poměřit síly v nohejbalu, streetballu, fotbalu, ping pongu, petanque či stolním fotbálku a vítězové si rozdělí hodnotné ceny za 20.000,-Kč či vstupenky na letošní MS v nohejbalu. Registrovat se lze zdarma do všech sportů na www.stopzevling.cz. Za pozornost stojí zcela jistě i mezinárodně obsazené BMX závody, graffiti exhibice, fashion market lokálních značek, gastro a relax zóna.

Festival startuje ve 10:00 a vstup je zcela ZDARMA!  facebook event