STOP ZEWLING 16.9. NA ČERNÉM MOSTĚ

Skvělá hudba, ale taky sportovní utkání, BMX závody, graffiti exhibice, breakdance contest a bohatý doprovodný program pro celé rodiny - to vše se uskuteční na festivalech Stop Zevling a Strawberry Fields, které společně už potřetí ovládnou 16. září 2023 dění na Černém Mostě. Součástí festivalů bude i pestrá gastro zóna nebo fashion stánky českých street návrhářů.

Malá akce na okraji Prahy, která přežila i dva roky covidového období a vyrostla tak v největší festival na Praze 14, je zpět. Stop Zevling letos opět přiveze na Černý Most hromadu skvělého programu: koncert kapely Black Shuckz, Sis Elo (United Flavour), Pio Squad či Sergeie Barracudy a LU2 VINYL FLEXER. DJS budou po celý den bavit a to jmenovitě: Cut Dem, Ghist, Probe, ADZi, Scaffer, Dug, Tokátko a Boldrik.

„Kromě skvělé hudby nebudou ani letos chybět sportovní turnaje. V rámci tzv. Sport Jamu se mohou týmy utkat ve fotbalu, nohejbalu, streetballu, pétanque nebo ping-pongu. Vítězové se mohou těšit na hodnotné věcné ceny v hodnotě až 20 000 Kč. Hlásit se může kdokoliv, kdo má chuť si zasportovat, je potřeba jen registrovat svůj tým na www.stopzevling.cz do 14. září," říká Vojtěch Havlovec ze Stop Zevling.

V rámci festivalu Strawberry Fields se mohou návštěvníci těšit na pestrou přehlídkou volnočasových aktivit, jako je škola parkouru od organizace Street 4 Kids, cirkusový workshop od Hoopeto, upcyklační dílnu Second Brand nebo velkou dětskou olympiádu, facepainting či malování hennou na tělo. Na své si tak přijdou i malí i větší návštěvníci.

Přijďte si užít den plný pohody a zábavy! Hlavní festivalový program se letos přesouvá do Parku U Čeňku a vstup je zdarma. Sportovní klání Sport Jam začínají v 10 hodin, od 14 hodin pak startují doprovodné aktivity pro rodiny s dětmi. Festival se koná za každého počasí. Více informací na www.strawberryfields.cz nebo www.stopzevling.cz.