XZIBIT NA HIP HOP JAMU 2009!

Letní Hip Hop Jam festival oficiálně oznamuje jméno prvního headlinera festivalu. V sobotu 11. července 2009 na Hip Hop Jam festivalu u Pardubic vystoupí legendární west coast rapper, herec a TV hvězda v jedné osobě - Xzibit (USA) a.k.a. Mr. X to the Z !

Netřeba nikomu obsáhle představovat tuhle velmi známou personu hip hop kultury, která je na scéně od počátku devadesátých let a se svým debutem At the Speed of Life v roce 1996 (především pak songem Paparazzi ) se začala zapisovat do rapové...

LA COKA NOSTRA, TERMANOLOGY A REKS NA HHK 09

Jsme rádi, že vám konečně můžeme oznámit další hlavní jména, která se na Hip Hop Kempu 2009 objeví. Bude to La Coka Nostra v kompletní sestavě, Termanology a Reks. Čekuj více info!

Vezměte si černobílé šátky a stáhněte kůži z obličeje, aby vám čuměla holá lebka, protože La Coka Nostra se na festivalu objeví hned v několika podobách. První z nich je House of Pain : partička proslulá skákací hymnou „Jump Around“ a složená z osobností. Everlast , „hick-hopový“ rocker, zároveň rapový veterán...

Makro
GOLDIELOCKS NA SPINU - SLEDUJ FOTKY A MP3!

Londýnské fresh jméno Goldielocks znamená nejen DJku, remixérku, zpěvačku a rapperku, ale také sympatickou blondýnku. Goldie k nám do studia dorazila bohužel se zpožděním, ale stihla zarapovat jednu pecku a pustit pár tracků z jejího EP Bear Safe. Jak to vypadalo můžeš zčekovat na fotkách, plus si můžeš stáhnout a poslechnout Goldielocks live on da mic!

Pokud jsi neslyšel rapovat Goldielocks živě na 96.2 FM nebo na www.radiospin.cz , poslouchej a stahuj mp3 přímo TADY ! Fotoreport nám...

G-POINT HUNTERS A VLADIMIR 518 SPOLEČNĚ!

Už v sobotu 25. dubna zažije praha další velký mejdan! Velice úspěšná serie Midnight Stars se dočkává svého už čtvrtého pokračování v Lávka Clubu. Tentokrát si Roman Holý, Matěj Ruppert a Tereza Černochová aka G-Point Hunters pozvali na podium Vladimira 518 a Ivanhoea !

Opět se tedy můžeš těšit na diskofunkovou a rap smršť, space jam, který nikoho nenechá klidně sedět a zároveň je velkou oslavou hudby! G-Point Hunters úřadovali naposledy v klubu SaSaZu, kde byli zlatým hřebem večera a...

DJ ALI [REST IN PEACE]

Smutná zpráva, která přišla náhle. Ve čtvrtek zemřel DJ Ali, legendární postava pražské a české hiphop scény. Nemoc přišla rychle a byla nad Honzovy síly. Ali aka 2Rec hrál v klubech 13 let, ale už nám bohužel nikdy nezahraje.

Posluchači Radia Spin můžou znát Aliho i z promo jinglů, neboť Ali pro nás před časem také pracoval. Vzpomeňte si na něj a jeho rodinu v téhle těžké chvíli, ať už jste Honzu znali, či nikoli. Rest In Peace Ali.  

JAK ŘÁDIL ZVERINA VE SPINU?

Ve čtvrtek 16. dubna se objevil ve studiu rádia Spin slovenský rapper Zverina a doprovod mu dělal DJ Roman Zámožný. Oba se zastavili u Abdula 52, aby probrali nejen live show s Vecem, ale hlavně také chystané album Zvierací inštinkt. Sleduj fota!

Fotoreport nám exkluzivně spáchal jiří5 , kompletní report najdeš TADY ! Celý fotoreport najdeš TADY !

NOVÉ ALBUM WWW SE BLÍŽÍ!

Přes počáteční nejistotu ohledně přesného data releasu, může Bigg Boss hrdě oznámit, že druhá deska WWW s názvem Tanec sekyr je ve výrobě. Jako první máte šanci sledovat horké zboží v podobě coveru, tracklistu a video traileru.

Debutová deska WWW nazvaná Neurobeat (Bigg Boss, 2006) byla velice pozitivně přijata kritikou i náročnějšími posluchači hledajícími jiné polohy hip hopu. Nosič vyšel v podobě dual disku s dvanácti audio tracky na jedné straně a s pěti videoklipy na straně druhé. Články...

HVĚZDNÝ LINE-UP V NOVÉM MEGAKLUBU SASAZU

Orion a James Cole přijali pozvání do nového prostoru v Holešovické tržnici (pavilon 25), kde vyrostl první z clubů značky Sasazu. Jde o unikátní koncept nové generace, který se snaží skloubit tradiční klubovou zábavu s digitální věkem! Sleduj info!

Očekávejte neuvěřitelnou aparaturu a světelnou show, prostředí vyhnané do krajnosti luxusu, 100 metrů barů, úchvatné toalety a DJ Jorgos a Abdul 52 k tomu budou v UFO kukani kroužit celým prostorem a hrát hity. Kromě Orikoule vystoupí večer také...