Alešova šance na 60 minut!
Alešova šance na 60 minut!

Každej pátek - jojo každej pátek dostává Aleš Matoušek z Ranního Jumpu úkol od svého kolegy Radka Hrdiny na jehož splnění má 60 minut!

Tentokrát se Aleš vydal do pražského metra, konkrétně na linku C. Jeho úkolem bylo oslovit 20 žen a dostat od nich polibek na rty. A jak se mu zadařilo nebo nezadařilo - sleduj ve videu!

#Rio na radiu Spin 96,2 FM | #DRZIMEPALECKY
#Rio na radiu Spin 96,2 FM | #DRZIMEPALECKY

#drzimepalecky

Roman, Ivana, Eliz, Tomáš Touha, Radek Hrdina, Aleš Matoušek i Poeta - držej palečky!

Makro
Hypno Open Air rozezní Libčice nad Vltavou
Hypno Open Air rozezní Libčice nad Vltavou

Na druhý srpnový pátek se v Libčicích nad Vltavou chystá Hypno Open Air - první akce svého druhu pořádaná přímo Hypno808 teamem. Kromě velkolepé rapové show si návštěvníci užijí odpoledne plné vodních sportů a další doprovodný program.

PRAHA - Pražský hudební label Hypno808 přináší svým příznivcům letní novinku v podobě prvního ročníku Hypno Open Air festivalu. V pátek 12. srpna se Libčice nad Vltavou nedaleko Prahy probudí do dne plného kvalitního rapu a netradiční zábavy. Na stagi se...

Objevujte ty nejlepší chutě se Šmakujto!
Objevujte ty nejlepší chutě se Šmakujto!

Společnost Šmakujto dodává na český trh prvotřídní delikatesy a speciality od menších zahraničních výrobců a současně vyhledává a podporuje výjimečné produkty tuzemských malovýrobců. Zaměřuje se na špičkovou kvalitu, dokonalou chuť, unikátní provedení, původ a příběh produktů. Vybrané lahůdky pak představuje formou netradiční zážitkové služby svým zákazníkům, kteří tak mohou zažít kulinářskou senzaci a objevovat stále nové chutě.

Se všemi výrobci se tým Šmakujto osobně zná a ví, kolik úsilí a...

Párty v POOLce léta se Spinem!
Párty v POOLce léta se Spinem!

Že je za tebou teprve půlka léta a tobě docházejí plány? To nevadí, protože Spin si pro tebe připravil jedinečnou párty s pořádným letním vibem. Už 6. 8. 2016 se můžeš na Hostivařské přehradě těšit na Spiní párty s vodou, sluníčkem a Poetou za mixákem. Takže si zabal svůj plážový starterpack a ve 14:00 se vidíme na přehradě.

Hostivařská přehrada je krásné přírodní koupaliště na Praze 10. Najdete tu několik pláží a je jen na vás, kterou si vyberete, jestli pískovou, travnatou nebo třeba...

Slide Festival!
Slide Festival!

Nikdy nekončící zábava, ledový drinky a nejlepší kámoši … to jsou tři věci, který nesměj chybět k tvý spokojenosti? Přidej ještě zábavu na skluzavce Slide a recept na super strávený léto je tu! A co že to ten Slide je?

Water slide akce se pravidelně konají třeba v San Franciscu nebo na Novém Zélandu. Ale nikdy v ČR a to jsme se rozhodli změnit! Slide je celkem 50 metrová gumová skluzavka s vodním přítokem, která vyroste v areálu centrálního parku Prahy 13 - Hůrky v termínu od 8. do 14. 8....

HIP HOP KEMP 2016 – TOUR DE KEMP
HIP HOP KEMP 2016 – TOUR DE KEMP

Dnešní várka jako by tak nějak symbolizovala, o co jde na Kempu především. Vzájemné setkávání, poznávání, prolínání zemí, kultur, prostředí, cest, které by se jinak těžko kdy měli šance protnout. Kde se potká Čech, Maďar, Němec, Francouz, Bulhar a Amík? Na Hip Hop Kempu 2016, přesně tak.

Někdo to rád tvrdý. A kdo jo, přijde si na svoje s německo maďarsko smečkou. KillaGoons = Killakikitt + Snowgoons. Zběsilý rapy, jejichž obsah zůstane pro většinu světa mystériem a mocný bubny, kterým naopak...

LET IT ROLL OPEN AIR 2016!
LET IT ROLL OPEN AIR 2016!

Drum and bassový Let It Roll Open Air se vrací, větší než kdy dřív! Během krátkých osmi let se pořadatelům Let It Roll Open Air podařil husarský kousek - z malého festivalu u Starých Ždánic vybudovali událost světové úrovně, která každé léto spojuje na jednom místě desetitisíce fanoušků DnB z celé zeměkoule. A stejně jako každý rok, i letos chtějí pořadatelé posunout laťku zase o kousek výše. Na co vše se tedy mohou návštěvníci na konci července těšit?

Na pódiích festivalu, kterých je zatím...